Поставив блок-пост на шляху децентралізації, не створив жодної ОТГ в своєму районі – отримуй грамоту від Верховної Ради

12.10.2018
70

Поставив блок-пост на шляху децентралізації, не створив жодної ОТГ в своєму районі – отримуй грамоту від Верховної Ради.

А ще яке формулювання: «за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та справу у реалізації державної політики…»

Виходить, що створення та сприяння створенню ОТГ та децентралізації – то є зле, а саботаж і ігнорування реформи – це позитив і підстава для нагороди.

Саме так вважають в Херсонській обласній раді, яка підготувала проект рішення (і скоріш за все його завтра проголосують) про клопотання перед парламентом у нагородженні грамотами ВР голів Новотроїцької та Великолепетиської райрад. Це саме ті райони, в яких не утворено жодної ОТГ, це саме ті райони, які блокують об’єднання та саботують реформу децентралізації.

Виходить, що і пан головний Урядовець, і пан Президент брешуть, коли говорять, що головний пріоритет державної політики – це реформа децентралізації. Виходить зовсім по іншому: ті, хто саботують та блокують – отримують нагороди за вагомий внесок у справу реалізації державної політики…

P.S. Кажуть, що нагородити цією грамотою хотіли ще одного молодого і перспективного депутата (шанувальника горілки, ковбаси та колорадських стрічок),.. але відбили спробу.. Надовго ?