Понад 11 тисяч осіб забезпечили роботою кар’єрні радники Херсонської обласної служби зайнятості з початку 2019 року

24.06.2019
90

Щоб підвищити шанси та можливості для працевлаштування спеціалісти служби зайнятості рекомендують шукачам роботи звертатися до центрів зайнятості заздалегідь, – до фактичного звільнення або коли щойно з’явилися думки про зміну роботи. Громадяни мають право відвідати відповідні семінари, отримати інформацію щодо стану ринку праці та індивідуальні професійні консультації, в т.ч. пройти он-лайн тестування на Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри. Саме коли є мотивація до праці, є компетенція та кваліфікація, є бажання змінити професійний шлях, – є всі шанси прискорити працевлаштування за допомогою послуг служби зайнятості.

За січень – травень 2019 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 18,4 тисяч безробітних громадян. Наразі такі послуги отримують понад 8 тисяч зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, майже третину – безробітна молодь віком до 35 років.

З початку 2019 року у службі зайнятості працюють кар’єрні радники. Саме вони надають громадянам послуги за індивідуальним підходом, саме вони чітко розуміють потребу клієнта. Як результат – понад 11 тисяч осіб забезпечили роботою кар’єрні радники Херсонської обласної служби зайнятості з початку 2019 року, також до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено майже 3,0 тисячі осіб з числа безробітних.

Роботодавці області надали до обласної служби зайнятості майже 13 тисяч вакансій, що на 1,7% більше минулорічного показника. В середньому у Херсонській області на 01 червня 2019 року на одну вакансію претендувало 4 особи, які шукали роботу.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Професійне навчання за направленням Херсонської обласної служби зайнятості з початку року проходили майже 4 тисяч безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців.