Поки наша влада будує сервісні центри на межі з окупованим Кримом, окупанти викрадають наших військовослужбовців

31.05.2020
2108

Сьогодні на Чонгарі біля адмінмежі з Кримом зник військовослужбовець.

Вкрай ймовірно окупанти викрали його в рамках заходів реагування на успішні навчання Збройних Сил України на Арабатці та Азові.

Викрадення росіянами бійця – це чергове підтвердження того, що йде війна, а не телешоу. Про це на власній ФБ-сторінці повідомляє екс-представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін

Що землі біля півострову насичені ворожою агентурою, “топчуться” диверсійно-розвідувальними групами ЗС та ФСБ РФ, постійно моніторяться окупантом та й просто – небезпечні.
І звісно Чонгар наразі не місце для фейкових сервісних центрів, а також – для нафтобізнесу структур, тісно аффільованих з агресором.

УКРЗАЛІЗНИЦЯ ЗАСЕКРЕТИЛА ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВАРТІСТЬ БУДІВНИЦТВА КПВВ НА МЕЖІ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИМ КРИМОМ (ДОКУМЕНТ)

Офіційне повідомлення:

Сьогодні, 30 травня близько п’ятої години ранку, в районі півострова Чонгар, під час несення служби на спостережному посту було виявлено відсутність військовослужбовця одного із підрозділів Збройних Сил України. З моменту зникнення військовослужбовця відразу розпочалися пошукові заходи, однак вони не дали результатів. Військовослужбовець на телефонні дзвінки не відповідає, місцезнаходження його не відоме.
За попередньою інформацію, військовослужбовця під час несення служби було викрадено. Неподалік спостережного посту були виявлені сліди боротьби з невідомими особами.

На даний час, вживаються всі необхідні заходи щодо встановлення місця знаходження військовослужбовця. Матеріали щодо даної події оперативно передані до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що інформацію про вартість будівельних робіт сервісних центрів на КПВВ (межа з тимчасово окупованою АР Крим) у державній компанії визнали такою, що становить комерційну таємницю та іншу конфіденційну інформацію АТ «Укрзалізниця».