Партизанська селищна рада долучилася до позову проти Кабінету Міністрів України

22.06.2020
319

Партизанська селищна рада виступила ще одним позивачем з самостійними вимогами у справі, де Щасливцевська сільрада вимагає визнати протиправним та скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 року №474-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Херсонської області» у частині створення спроможної Генічеської територіальної громади із адміністративним центром у м. Генічеськ, до якої включено території усіх територіальних громад Генічеського району, повідомляє видання Новий Візит

В позивній заяві вказується, що створення ОТГ як за варіантом єдиної громади району, так і Генічеська ОТГ з окремою громадою на Арабатській Стрільці, порушує інтереси Партизанської селищної ради та не відповідає Методики.

Позивач має мету через суд зобов’язати Херсонську облдержадміністрацію розробити новий перспективний план з формування громад у Генічеському районі та направити його для затвердження до Кабінету Міністрів України.

Фактично цей позов означає, що Партизанська селищна рада починає боротьбу за окрему об’єднану територіальну громаду з можливим центром у смт Рикове.