Пандемія. Херсон. Депутати

02.12.2021
3026

Біда на Херсонщині- COVID-19. Медична галузь на межі виживання, лікарі з жебрацькими зарплатами і далекими від ідеального умовами праці (назвемо це так). В місті є бюджет, не малий. Там завжди знаходять кошти на ремонти кабінетів чиновників, мерії, парків, лужайку біля мерії ремонтують, нещодавно машини купували міські КП за бюджетні кошти. А шо медицина спитаєте ви? Ковід що там? Направив запит, і отримав відповідь. Читайте:

Протягом 2020-2021 років автомобілі «швидкої допомоги» за кошти міського бюджету не закуповувалися

Муніципальні доплати до заробітної плати медичному персоналу закладів охорони здоров’я Херсонської міської ради за рахунок коштів міського бюджету в 2021 році не виплачуються

В поточному році з міського бюджету кошти на капітальний ремонт палат, операційних, кабінетів лікарів у лікарнях та поліклініках Херсонської міської ради не виділялися.

В 2021 році за кошти громадського бюджету міського бюджету передбачено закупівлю васкулярного сканеру та аудіометру на загальну суму 247,8 тис.грн.

І на вжиття заходів боротьби із хворобою COVID-19 згідно з рішенням міської ради від 05.11.2021 №570 для КНП “Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є. Карабелеша” передбачено 512,0 тис.грн для підключення кисневої станції до мережі подачі кисню.

Тобто всього  на боротьбу з пандемією трошки більше 500 тис грн

Оце і всі кошти, що депутати виділили на боротьбу з пандемією та підтримку медичної галузі міста. Ось вам шановний депутат Ілля Карамаліков і відповідь, чому дороги ремонтують….