Окупована Херсонщина. Маріонетки окупантів заявили, що вони створюють виборчком для проведення референдуму щодо входження до РФ

23.07.2022
1568

У так званій прес-службі окупаційної військово-громадянської адміністрації регіону наголосили, що жителі звільненої Херсонської області мають повне право висловити свою думку щодо майбутнього регіону.

Виборча комісія для проведення референдуму щодо входження до РФ створюється в Херсонській області, до її складу увійдуть сім членів. Про це повідомили у так званій прес-службі окупаційної військово-цивільної адміністрації регіону, таку інформацію поширило пропагандистське ЗМІ ТАСС.

“Указом «голови ВДА Херсонської області» від 22 липня 2022 року створюється виборча комісія Херсонської області у складі семи членів з терміном повноважень три роки та оголошується прийом пропозицій щодо кандидатур”, – йдеться у повідомленні пропагандистів з ТАСС.

Колаборанти зазначили, що комісія формується, зокрема, для проведення референдуму про входження Херсонської області до складу РФ.

Пропозиції щодо кандидатур до складу виборчкому можуть направити громадські об’єднання, організації та інші форми організації громадян.

НОВАМЕДІА повідомляла, що Інна Поляренко зголосилася організувати та провести «референдум» на Херсонщині.

У суботу голова ВДА Запорізької області Євгеній Балицький також підписав указ про створення виборчої комісії для проведення референдуму про входження до складу РФ.