Окупанти планують організувати фейковий прес-тур на Херсонщину

17.05.2022
1076

З 18 до 21 травня окупанти планують показати представникам ЗМІ зруйновані райони Маріуполя, а також поїздку представників іноземних ЗМІ до Херсону, Нової Каховки, Скадовська.

Усвідомивши, що світова громадськість більше не вірить брехливим повідомленням російських телеканалів, кремлівські пропагандисти вирішили залучити до своєї діяльності європейських журналістів та світові ЗМІ. Про це повідомляє ГУР Міністерства оборони України

За даними воєнної розвідки України, департамент інформації та масових комунікацій міністерства оборони країни-окупанта терміново готує прес-тур іноземних журналістів на тимчасово окуповані території України.

Так званий “прес-тур” також передбачає виїзд групи з Ростова-на-Дону та відвідування журналістами Херсону, Нової Каховки, Скадовська, Армянська та Донецька, де запланована зустріч з кремлівською маріонеткою Д. Пушиліним.

До участі в “прес-турі” міністерство оборони рф намагається залучити представників засобів масової інформації з Франції, США, ФРН, Японії, Греції, КНР, Білорусі, Індії, Венесуели, Болгарії та ОАЕ.

Іноземних журналістів попереджають про плани пропагандистів країни-агресора зробити їх співучасниками створення фейкових матеріалів та нагадують про кримінальну відповідальність за незаконний перетин державного кордону України і проникнення на територію незалежної держави.