Оксана Погомій: Треба провести повну інвентаризацію міських парків, скверів, зелених зон (ВІДЕО)

05.04.2021
330

Не знаю куди поспішали ті хто готував додаток до цього рішення, але до нього не ввійшов один з наших самих відомих парків -«Ювілейний»(Дубки) і ще низка парків і скверів ,а про те шо наша громада це вже не тільки місто, а і Антонівка, Садове, Степанівка, Наддніпрянське та інші – взагалі забули. Сказати шо громада обурена- це буде дуже м‘яко сказано…

 

на сесії міської ради

Про це у коментарі виданню НОВАМЕДІА заявила депутатка Херсонської міської ради від Європейської солідарності Оксана Погомій.


Біля парку Дубки вже багато років іде протистояння Громади Херсона і бізнесменів для яких ця територія дуже ласий шмат землі. А взагалі справа не тільки в цьому ,а в тому що у нас до сих пір не проведена повна інвентаризація зелених зон , парків і скверів, тому:
Європейська солідарність буде вимагати від влади проведення повної інвентаризації міських парків, скверів, зелених зон тощо. Також треба інвентаризувати і зелені зони приєднаних до Херсонської громади населених пунктів. Після інвентаризації парки, сквери, бульвари треба юридично оформити і надати їм офіційного статусу“, – прокоментувала Оксана Погомій.