Оксана Погомій: Комісія ЖКГ підтримала зміни до програми, щоб співфінансування ремонту ліфтів було 10/90

21.07.2021
342

Про це на власній Фейсбук-сторінці пише депутатка міської ради від партії «Європейська Солідарність» Оксана Погомій.

У своєму дописі пані Оксана зазначила наступне:

На минулій сесії наші депутати проголосували положення про співфінансування в ЖКГ 40/60, тобто в цьому році всі капремонти і ліфтів теж повинні були проводитись з розрахунку 40 відсотків мешканці міста і 60 відсотків місто. Зауважу – такі положення діють у багатьох містах України і за різним співвідношенням відсотків але є як кажуть нюанси:

1.Порядки ці вводились в дію поступово декілька років поспіль з наростанням відсотків від 5-10 до 30-40;

2.Наприклад в такому місті як Олешки договори прописані так що підрядників ОСББ шукають самі а це насправді суттєво зменшує суму ремонту(чомусь))) і дозволяє мешканцям самим контролювати підрядників;

В нашому місті є ліфти які стали ще в жовтні – грудні 20 року і до сих пір не відремонтовані, є ліфти які стали вже в цьому році ще до прийняття нашою міськрадою софінансування 40/60. І люди виявились не готові до такого перебігу подій ні морально ні -шо головне-фінансово. Бо для багатьох ОСББ суми завеликі і треба як мінімум підіймати тариф. Тому!

Небайдужі мешканці міста зібрали 19 підписів депутатів для того щоб повернути питання в сесійну залу і зменшити відсотки на цей рік.

На нашій комісії ЖКГ була прийнята і одноголосно підтримана наступна рекомендація- ліфти що стали у 20 році відремонтувати за кошти міста, всі ліфти що зупинились і ще стануть у 21 році по програмі співфінансування 10/90. А інші роботи окрім ліфтів 30/70.

Сьогодні це питання на коордраді було включено в порядок денний сесії яка відбудеться 23 липня.