Обурені станом «ремонту» дороги Кочубеївка-Давидів Брідмешканці Кочубеївської ОТГ влаштували акцію «Крик душі» (ФОТО.ВІДЕО)

13.12.2019
2403

Кочубеївська громада звертається до чиновників всіма доступними засобами зв’язку.


Автомобільна дорога Кочубеївка –Давидів-Брід у своєму поточному стані більше підходить не для свого прямого призначення, а для змагань з подолання смуги перешкод.

«Відремонтована» дорога Кочубеївка-Давидів Брід

Те, що стан херсонських доріг один з найгірших в Україні, знає кожен, але такої «дороги» мабуть немає ніде! Ділянку від с.Орлове до с.Біла Криниця капітально не ремонтували взагалі ніколи. Тож проїхати її зараз практично не реально.

«Це крик відчаю! Крик Душі! Ніхто нас не чує, ніхто на це не звертає уваги. А попереду зима! Тільки маленький дощ і ми залишаємося відрізаними від Херсонської області – обласного центру взагалі! Кочубеївська громада дзвонить в усі дзвони! Але ніхто не чує.

Всі обурені ремонтом дороги. Точніше – його відсутністю. Це єдина дорога, що сполучає 14 сіл нашої громади з обласним центром, із залізничною станцією Біла Криниця, з районною лікарнею смт. Велика Олександрівка, Бериславським госпітальним округом, обласною лікарнею, з обласним центром! Влітку, коли не було дощів, транспорт рухався польовими дорогами.

Сьогодні ж рух повністю ускладнений і небезпечний. Щебеневої дороги практично не має. Прийшла осінь, зима і проїхати цією дорогою (яку в нас люди називають «дорога життя») неможливо, від глини все розмите.

Надзвичайно важко (часто машину витягує трактор) проїхати і швидкій допомозі, яка не може вчасно довезти тяжко хвору людину до лікарні смт. Велика Олександрівка, що може коштувати людині життя.

Мешканці сіл звернулися до керівництва громади та до депутатського корпусу, і у 2018 році з місцевого бюджету було виділено та перераховано до обласного бюджету кошти в сумі 750,0 тис. грн. для співфінансування робіт з ремонту дороги сполученням Кочубеївка-Давидів Брід.

У грудні 2018 року в тендері переміг ТОВ «Гарант К» . Але станом на сьогодні дорогу, на превеликий жаль, не відремонтовано!

У зв’язку з цим, сьогодні влаштували Акцію «Крик душі!» – здійсніть запланований ремонт дороги. Ми розуміємо, що неправильна позиція голослівно кричати. Тому пройшли все коло звернень, а віз і нині там…Зверталися в Департамент будівництва та розвитку інфраструктури ХОДА. Зверталися особисто жителі Кочубеївської громади під час приїзду губернатора Херсонської області Ю.В.Гусєва до Кочубеївської громади 12 серпня 2019 року.

ВІДПОВІДІ ЧИНОВНИКІВ:

Губернатор обіцяв, що дорога буде відремонтована до 1 вересня 2019 року… Зверталися на адресу Херсонської обласної державної адміністрації з підписами жителів громади – отримали відписки, ніхто фактично на звернення по суті не реагує та не враховує думку громадян.

Тому залишається останнє-звернутися до Президента України!

Жителі 14 сіл Кочубеївської об’єднаної територіальної громади.

«Відремонтована» дорога:

Також у цьому районі село Костирка відрізана від світу взагалі, бо глиною устелили дорогу на в’їзді та виїзді з села! Обіцянки виправити ситуацію на цьому тижні залишилися балачками.

ПО ТЕМІ:

ЯК РЕМОНТУЮТЬ ДОРОГИ У ВИСОКОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОН (ФОТО.ВІДЕО)

ШО ТАМ ТЕ ВИСОКОПІЛЛЯ, ГОЛОВНЕ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ТА КОМФОРТ ДЛЯ ТИХ, ХТО НА КРИМ ЗІБРАВСЯ (ВІДЕО)

«РОЗБОРКИ» ЩОДО РЕМОНТУ ДОРІГ У ВИСОКОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ (ВІДЕО)