«НІБУЛОН» відкриває новий сезон пасажирських перевезень водою 2019

13.05.2019
328

Компанія «НІБУЛОН» оголошує про відкриття з 27 квітня регулярних маршрутів пасажирських перевезень водним транспортом.


Першими скористатися високошвидкісними пасажирськими суднами «НІБУЛОН Експрес» у цьому сезоні зможуть мешканці Миколаївської та Херсонської областей. Так, з 27 квітня здійснюватимуться регулярні рейси за маршрутом Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань та з 30 квітня, відповідно, ¬¬¬– Вознесенськ – Ковалівка – Нова Одеса – Миколаїв (Центральна набережна) – Миколаїв (Каботажний мол).

Рейси Південним Бугом виконуватимуться по п’ятницях, суботах, неділях та понеділках. У вільний від рейсів час у зазначені дні тижня, а також щовівторка, щосереди та щочетверга пасажирське судно знаходитиметься в Миколаєві для проведення прогулянкових рейсів «Панорама Миколаєва» та індивідуальних прогулянкових подорожей на високошвидкісному судні.


На Херсонщині пасажирське судно ходитиме щодня, окрім понеділка.

Квитки можна буде придбати тільки безпосередньо на судні або забронювати, зателефонувавши на номер (050) 394 74 83 чи написавши на електронну адресу passflot@nibulon.com.ua.

Про можливі зміни цін і маршрутів ми будемо повідомляти додатково на корпоративному сайті компанії www.nibulon.com та на офіційній сторінці компанії «НІБУЛОН» у Фейсбук. З правилами перевезень водним транспортом пасажирів і багажу можна ознайомитись на сайті компанії у розділі «Пасажирські перевезення».