Навіщо ці “ПОТЬОМКІНСЬКІ ДЄРЄВНІ”

14.01.2020
9380

На Херсонщині планують побудувати містечко для внутрішньо переміщених осіб із Криму. Площа 4,5 га. Орієнтовна вартість проєкту – 160 млн грн.


Дороги Херсонщини

Проєкт житлового містечка для жителів АР Крим та внутрішньо переміщених осіб у Херсонській області презентував на селекторній нараді заступник голови ОДА Сергій Козир.

Він повідомив, що на сьогодні є можливість у короткий термін збудувати відповідне житло у м. Генічеськ, адже саме цей район прийняв значну кількість переселенців після незаконної анексії Криму та розташований найближче до окупованого півострова.

«На вільній від забудови земельній ділянці площею 4,5 га проєктною пропозицією передбачається будівництво 6 чотириповерхових двопід’їзних будинків на 336 квартир. Орієнтовна вартість проєкту – 160 млн грн. Зараз ми готуємо звернення до Міністерства розвитку громад та територій України, щоб отримати фінансову підтримку та розпочати необхідне для нашої області будівництво», – зазначив Сергій Козир.

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв підтримав цю ідею. На офіційній ФБ-сторінці він написав: Ми хочемо побудувати містечко для переселенців на Херсонщині.

Вставлю і свої «5 копійок»:

Стосовно будівництва містечка для внутрішньо переміщених осіб. Нічого не маю проти, але не розумію – навіщо. Коли в нас в селах купа будинків, купа роботи по селам. ОТГ не вистачає фахівців усіх рівнів та фаху, люди готові і роботу і житло надавати. Вчителі, лікарі, фахівці аграрної сфери та інші. Голови запрошують фахівців. Тому є реальна пропозиція та необхідність зайнятися реалізацією програми заселення Херсонщини переселенцями? Тим паче все для цього необхідне в нас є.  Навіщо в такий ситуації «вбухувати» мільйони та будувати цілі містечка. На думку спадає тільки одне… СЕЛА ПУСТІ ПО РАЙОНУ СТОЯТЬ, А ВОНИ МІСТЕЧКА БУДУЮТЬ…

Ось реальна Херсонщина. (село Миролюбівка Нововопонцовського району)

А ось Херсонщина майбутнього…