Начальник управління освіти, культури та спорту Білозерської селищної ради Ірина Козльонкова – гауляйтер Бiлозерської ОТГ

21.06.2022
1171

Начальник управління освіти, культури та спорту Білозерської селищної ради Ірина Козльонкова співпрацює з російськими військами та очолила їх «адміністрацію» в Білозерській громаді. Проводить наради з керівництвом шкіл, зустрівається з вчителями. Переконує освітян почати співпрацювати з військовою владою. Відповідну інформацію нам надали місцеві мешканці.

 


Наприклад, 20 червня, очільник Білозерського управління освіти збирала вчителів, розмовляла звісно – російською. Переконувала, що окупанти тут надовго, тільки ще Миколаїв і Одесу заберуть.

Також говорила вчителям, що Україна долбіла Донбас 8 лєт вот і получілі.

Нагадаємо, що пані Козльонкова була активною прибічницею Януковича і в якості заврайоно організовувала вчителів тоді ще Білозерського району на антимайдан на підтримку Януковича.

Також вже в якості начальника управління освіти, культури та спорту Білозерської селищної ради вона була організатором так званої оптимізації шкільної мережі громади. Намагалася позакривати школи та понизити їх ступень, мотивувала тоді це відсутністю коштів.

Дивно, але сформована правлячою партією більшість підтримувала всі ці злочинні намагання цієї пані.