На Херсонщині відзначили свято козацтва та захисників країни

16.10.2020
318

Про святкування розповів очільник регіонального відділення партії “Європейська Солідарність” Сергій Хлань.

Сьогодні велике свято для країни. Українці святкують Покрову Святої Богородиці, День українського козацтва та, насамперед, День захисника України. Про це повідомляє видання  Український  Південь

Так історично склалося, що наша богом дана земля споконвіку страждала від нападів агресорів. Століття за століттям Україна кров’ю своїх найкращих синів виборює незалежність. І коли вже, здавалося б, майоріє омріяна свобода, продажні правителі, пішовши на поводу своїх амбіцій та користі, відкидають країну на роки назад, заганяючи її у ще більше ярмо..

 

Часи козацтва, створення УНР, подвиг воїнів УПА, війна з Росією за Донбас і анексія Криму… Нажаль, уроки історії нинішня влада повністю ігнорує. Не може, або не хоче зрозуміти, що якщо зараз не покласти край цій війні, не відбити агресію Росії, воювати з ворогом будуть і наші діти. В нас просто немає вибору – ми маємо дати відсіч ворогу, або знову російське ярмо і повна здача національних інтересів. Шановні наші захисники! Ви єдині, хто сьогодні стоїть на варті нашої безпеки та незалежності! Безмежна вдячність і шана вашому подвигу! Низько схиляю голову перед тими, хто зараз боронить країну від російської агресії і вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за Україну!