На Херсонщині відбувся Форум депутатів місцевих рад (ВІДЕО ФОТО)

12.09.2021
270

Захід відбувся вперше на Херсонщині. Як зазначив депутат Херсонської облради від політичної партії “Європейська солідарність” Ігор Йосипенко:


– Вперше відбувся форум депутатів місцевих рад Херсонщини, зібравши разом представників місцевого самоврядування з різних районів області. Захід проходив на схилах Дніпра, поруч з історико-культурною пам’яткою – Кам’янська Січ. Така локація додає відповідальності перед нашими пращурами – самовіддано працювати на розвиток України.

Керівник Херсонської обласної організації партії “Європейська Солідарність” Сергій Хлань закцентував увагу на тому, що позиції партії значно зміцнилися, приєднується активна молодь, якій небайдужі процеси в державі. За позитивними змінами і поповненням рядів новими членами – заслуга всієї нашої команди!

Ігор Йосипенко також зазначив:

Єдина команда «Європейської Солідарності» — це команда однодумців, що в такі складні часи боронить нашу державу. Після виборів позиції партії зміцнилися, а наша партійна організація Бериславського району згуртувалася, адже ми маємо єдину мету — аби Україна стала повноцінним членом великої європейської сім’ї. Партійний успіх Бериславського району в розбудові “Європейської Солідарності” на півдні України знаковий, до нас приєднується все більше прихильників.

 

На форумі депутат Херсонської обласної ради Олександр Співаковський виступив з доповіддю на тему: «Освіта – як соціальний капітал розвитку Херсонщини». Це важливо, аби талановита та амбітна молодь залишалася на Херсонщині.

Також на Форумі кандидатом в депутати на дочасних виборах по округу 184 від партії «Європейська Солідарність» було висунуто депутата обласної ради Ігоря Йосипенка.