На Херсонщині немає життєвонеобхідних лікарських засобів: окупант блокує поставки (ВІДЕО)

16.05.2022
728

Росія з першого дня перекрила постачання будь-якої гуманітарної допомоги в область. Штучно доводячи регіон до кризи. Про це в ефірі одного з телеканалів  повідомив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань

«Якщо казати про харчі, то окупанти все ж завозять, хоча й дуже неякісну, продукцію російського чи білоруського походження»,- зазначив Сергій Хлань.

Він також наголосив, що ситуація з медикаментами кричуща.

«Життєвонеобхідних ліків, таких як, наприклад, гормональні препарати чи інсулін немає взагалі. Ні запасів, ні можливості доставити, бо окупант все блокує»,- наголосив депутат.


Інформацію з ліками підтвердив і Херсонський міський голова. За повідомленням Ігоря Колихаєва, у Херсоні медикаменти закінчаться за два тижні, вже немає розчинів для крапельниць, обмаль ліків від серцево-судинних захворювань, не вистачає кисню. Значна потреба в лікарських засобах існує в усіх районах Херсонщини без винятку.

«Ми будемо звертатись до міжнародних партнерів, до організацій з закликом допомогти нам забезпечити Херсонщину необхідними ліками»,- зазначив Сергій Хлань.