На Херсонщині маріонетки окупантів заявили, що розпочинають підготовку до референдуму щодо приєднання до Росії

29.06.2022
713

Так званий заступник голови окупаційної адміністрації Херсонщини Кирило Стремоусов заявив, що в області розпочалася підготовка до “референдуму” про приєднання до рф. Про це він заявив у відеозверненні в одному з телеграм-каналів, які контролюють окупанти. Також цю інформацію поширило пропагандистське ЗМІ ТАСС.

Херсонщина стане повноцінним суб’єктом, заявив Стремоусов.

«Влада» Херсонської області розпочала підготовку референдуму, на якому буде вирішено питання про приєднання регіону до рф, повідомив Стремоусов у відео, опублікованому в Telegram-каналі.

Маріонетки окупантів розраховують увійти до складу рф вже до кінця 2022 року.

В поширеному пропагандистським ЗМІ ТАСС матеріалі, як офіційні представники росії, так і їх маріонетки заздалегідь повідомили про фальсифікації, порушення норм міжнародного права з боку росії і фактично зізналися у злочинах.

Так, директорка Департаменту інформації і преси МЗС рф, Захарова заявила, що України у її колишніх кордонах уже немає і не буде.

Так званий заступник «голови Херсонської адміністрації Кирило Стремоусов заявив, що окупанти готуються до референдуму.

«Ми його проведемо. Як не дивно, Херсонська область ухвалить рішення приєднатися до рф, стане повноцінним суб’єктом», – сказав Стремоусов.

Крім цього окупанти запустили фейковий процес перепису населення.

Для проведення фейкового перепису населення окупанти планують використати данні незрозумілих соціологічних зрізів.

“Ми говоримо про те, що зараз соціологічні процеси ми досліджуємо “, – відповів Стремоусов.

Нагадаємо, що НОВОМЕДІА ще на початку червня писала про намагання окупантів та їх маріонеток провести референдум про входження до складу росії.

Після референдуму вони анонсують проведення місцевих виборів.

Ми також повідомляли, що так званий «референдум» на Херсонщині зголосилася організувати та провести пані Інна Поляренко.

На останніх місцевих виборах пані Поляренко працювала у виборчому штабі партії Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ», була його представником у виборчий комісії.

Раніше вона була помічена в оточенні представників партії Опозиційний блок та Єгора Устінова, який досі працює першим заступником голови Херсонської обласної ради, представляє в раді заборонену партію ОПЗЖ.

На виборах 2019 року вона також працювала в різних ОВК Херсонщини.

Також до повномасштабного вторгнення Інна Поляренко на договірних засадах працювала юристом у Херсонській районній раді, головою якої є представниця саме партії Нам Тут Жити. Вона, як «досвідчений юрист» постійно була присутня на засіданнях депутатських комісій, президії та пленарних засіданях ради.

Ще цікавий факт, саме завданням для Поляренко було звільнення з посади директора КП «Олешки» родича одіозного колаборанта Олексія Журавка. За майже рік роботи «досвідчена юристка» Поляренко так і не знайшла правових підстав для його звільнення.

Тому зараз ми маємо: дядю Журавка гауляйтером Олешок, а сама юристка Поляренко планує забезпечити проведення так званого референдуму.

Сьогодні стало відомо, що Інні Поляренко, яка добровільно погодилася обійняти посаду так званої «голови обласної комісії з проведення референдуму», оголосили про підозру в колабораційній діяльності.

Як повідомляють в Офісі Генерального прокурора, кримінальне провадження порушено за частиною 5 статті 111-1 Кримінального кодексу України. Жінці загрожує до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати відповідні посади терміном до 15 років.