На Дамбі з журналістами радіостанції «National Public Radio»

07.02.2022
2974

Всю п’ятницю провів разом з американськими журналістами радіостанції «National Public Radio» . Інтерв’ю, спілкування, виїзд на Дамбу Північно-Кримського каналу.

Американських журналістів цікавила інформація щодо ситуації у прикордонній з окупованим Кримом Херсонщині. Чи готова Херсонщина дати відсіч ворогу, які настрої у населення. Навіщо ми будували дамбу, чим відрізняється Україна 2014 року від України 2022 року. Чому РФ окупувала Крим, тощо. Про настрої суспільства та готовність нашої територіальної оборони. І ще багато питань і відповідей, простого спілкування і звичайного роз’яснення, що відбувається і чому. Так, не всі в США розуміють, що в Україні війна, а не конфлікт.

Також, дуже багато інформації американці беруть з одного джерела… і зрозуміло, воно не українського походження. Тому, намагався розвіювати міфи, знищувати стереотипи та говорити правду.

Щиро дякую американським журналістам за те, що захотіли розібратися і особисто побачити, що відбувається в південній Україні.
Крім того, з американськими колегами спілкувалися: ректор ХДУ Олександр Співаковський, Микола Ставицький, Ібрагім Сулейманов та голова ХОДА 2016-2019 років Андрій Гордєєв.

Особисто подякував журналістам за їх працю і через них подякував адміністрації США за військову допомогу Україні.