На Арабатці почали збір підписів під листом до Президента

10.06.2020
433

Членами територіальних громад сіл Арабатської Стрілки – Щасливцеве, Генічеська Гірка, Стрілкове та селища Приозерне було прийнято рішення написати листа Президенту України Володимиру Зеленському, з проханням припинити свавілля чиновників та нарешті допомогти нашим громадам утворити окрему сільську ОТГ у складі Щасливцевської та Стрілківської сільських рад.

Адже сьогодні ми бачимо “блокування” з боку органів виконавчої влади, яка просуває формат об’єднання – “один район – одна громада “, що не відповідає Закону України” Про добровільне об’єднання територіальних громад” та Методиці формування спроможних територіальних громад, затвердженій постановою Кабміну №214 від 08.04.2019 р.

Також до листа планується додати підписи всіх мешканців Арабатської Стрілки, збір яких почався 9 червня, щоб показати пану президенту небайдужість і зацікавленість, а головне бажання мешканців обох громад відстоювати своє законне право на добровільне об’єднання. Тож не будьте байдужими! Кожна дія в цьому напряму наближає наш регіон до розвитку і процвітання.

Проект-Листа-на-Президента-України