Морпіхи. Десантно-штурмові війська, прикордонники та авіація. Тактико-спеціальні навчання на узбережжі Азовського моря (ФОТО ВІДЕО)

30.05.2020
293

На узбережжі Азовського моря пройшли тактико-спеціальні навчання морпіхів у взаємодії з авіацією Сухопутних військ ЗС України, підрозділами десантно-штурмових військ ЗС України, морською авіацією ВМС ЗС України та Державною прикордонною службою України.


Морські піхотинці тренувалися обороняти важливі об’єкти інфраструктури у виключній морській економічній зоні України

Зокрема, учасники навчань відпрацьовували питання відбиття морського десанту противника, звільнення та взяття під контроль важливих об’єктів інфраструктури у виключній морській економічній зоні України, які були захоплені противником.


У ході тренування морські піхотинці вдосконалювали навички десантування на необладнане узбережжя з повітря посадковим способом під прикриттям авіації Сухопутних військ. Крім того, були відпрацьовані питання нанесення вогневого ураження по морських цілях, протиповітряної оборони, надання першої медичної допомоги та евакуації особового складу та техніки з поля бою. Слід зазначити, що усі складові, які взяли участь у навчаннях, діяли чітко та злагоджено.

Як усе відбувалося – дивіться фото

За матеріалами Пресслужби Командування морської піхоти