Медійників ХДУ привітали з професійним святом

06.06.2019
215

Щорічно, 6 червня, в Україні відзначається День журналіста. Привітали своїх колег із професійним святом й викладачі кафедри соціальних комунікацій Херсонського державного університету.

Зазначимо, що кафедра соціальних комунікацій Херсонського державного університету єдина на Херсонщині, що здійснює підготовку студентів спеціальності «Журналістика».


Створена кафедра на факультеті української філології та журналістики в 2005 році і за 14 років свого існування випустила 335 висококваліфікованих спеціалістів, які працюють не тільки теренах України, а й у відомих міжнародних виданнях та PR-агенціях Польщі, Голандії, Грузії тощо.

Пишається випускниками кафедри декан факультету української філології та журналістики ХДУ Володимир Олексенко. «Надзвичайно приємно, коли випускники спеціальності «Журналістика» працюють за фахом та стають висококваліфікованим спеціалістами. І приємно, що вони знайшли себе та свою стежину у цьому житті», – зазначив Володимир Павлович.

До того ж, декан привітав колег зі святом та висловив подяку усім журналістам, а також керівникам обласних інформаційних організацій, телеканалів та газет, які завжди допомагають у підготовці студентів-журналістів. Серед яких: Академія української преси, Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, громадські організації та провідні наукові установи. Завдячуючи плідній співпраці для студентів часто проводяться семінари-тренінги, відкриті лекції, майстер-класи, які сприяють професійній підготовці студентів спеціальності «Журналістика». Починаючи з ІІ курсу молодь проходить практику в редакціях газет, прес-центрах державних установ міста, інформаційних агенціях, телеканалах та радіоканалах.


Привітала своїх колег та студентів-журналістів із професійним святом й завідувач кафедри соціальних комунікацій Ольга Рембецька. Вона побажала бути справжніми професіоналами, самовіддано служити обраній справі і, звісно, творчих злетів.

Також Ольга Віталіївна наголосила на відповідальності, яка лежить на представниках засобів масової інформації, як головному каналу інформування народу та комунікації з ним: «Всі ми знаємо, що журналістика дуже нелегка справа. Адже на журналістові лежить велика відповідальність перед громадянами. Тож не забувайте про професійну етику та працюйте на благо України».

Вітаємо журналістів із професійним святом та бажаємо невичерпної енергії, гострого пера, натхнення та творчих успіхів!

Прес-центр ХДУ