Мангер закликає нарешті розпочати процес приватизації об’єктів обласної комунальної власності

25.02.2020
331

Намагаються в останні місяці своєї каденції спустити з молотка майже все майно, яке є спільною власністю територіальних громад Херсонщини

24 лютого голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер провів апаратну нараду щодо підготовки до проведення чергової сесії Херсонської обласної ради.


Цього тижня робота апарату облради спрямована на підготовку проєктів рішень до засідань президії та сесії, яка відбудеться 28 лютого. Також апарат супроводжує проведення постійних депутат ських комісій.

ОБЛРАДА ЛІКВІДУВАЛА ДИТЯЧІ МЕДИЧНІ САНАТОРІЇ ХЕРСОНЩИНИ (ПЕРЕЛІК)

ОБЛРАДА ГОТУЄТЬСЯ ВИСТАВИТИ НА ПРОДАЖ КП «БАЗА ВІДПОЧИНКУ «ГЕНГІРКА»?

Як акцентував Владислав Мангер, він особисто буде звертатись до депутатів обласної ради, членів профільної комунальної комісії щодо необхідності нарешті розпочати процес приватизації об’єктів обласної комунальної власності.

– Три роки в нас не вирішується питання приватизації, майно псується, потребує охорони та коштів на утримання. Є чиїсь амбіції, які не дозволяють нам знайти ефективних власників для цих об’єктів. Одночасно в обласному бюджеті бракує коштів на вирішення важливих проблем. Наприклад, з коштів від приватизації майна планується фінансування заходів протипожежної безпеки, закупівлі медичного обладнання. Я буду пропонувати депутатам розблокувати питання приватизації. Якщо у депутатів є потреба посилити контроль над тим, як буде відбуватись процес приватизації, то це цілком нормально і ніяких перешкод у цьому не має бути, – зазначив Владислав Мангер.