Кубок УЄФА. Елітний раунд. «Раба ЕТО Дьйор» – «Продексім» – 3:2

24.11.2017
1008

Враховуючи те, що «Раба ЕТО Дьйор» та «Продексім» напередодні програли свої матчі, можна було очікувати, що їх очна зустріч буде обоюдогострою. Однак, насправді вона почалася з розвідки боєм. Обидві команди намагались намацати слабкі сторони один одного. На 3-й хвилині господарі майданчику ледь не відкрили рахунок після трохи несподіваного удару Фабіу Агіяра, який «поцілував» хрестовину воріт Ципуна.

У відповідь херсонці трохи пришвидшили темп, і завдяки цьому стали шукати ключі до воріт Олоштікса. В результаті на деякий час гра, завдяки зусиллям «Продексіму», стала трохи швидшою. І це призвело до того, що у обох команд почали з’являтись більш небезпечні моменти. Більше того – у двох епізодах лише штанга врятувала спочатку Олоштікса, а потім – Ципуна. Але у той же час візуально було видно, що «Продексім» може у будь-який момент додати.

І після середини першого тайму підопічні Ігоря Москвичова трохи додали. А на 12-й хвилині «мельники» відкрили рахунок після прицільного удару Фумаси. Одразу Хаві Родрігес Небреда взяв тайм-аут, щоб внести корективи у гру. Угорці після цього прогнозовано перейшли до атакуючих дій, намагаючись відігратись. Далі – більше. Незадовго до кінця першого тайму угорська команда почала грати з п’ятим. Однак, було видно, що атакуючим діям «Раба ЕТО Дьйор» не вистачає якоїсь іскри. До того ж, гравці «Продексіму» встигали перекривати всі можливі зони та вдало оборонялись проти своїх угорських візаві. І це дозволило їм піти на перерву, ведучи у рахунку.

Теоретично після перерви чемпіони Угорщини мали би піти вперед більшми силами, якщо вони хотіли швидко відігратись. Однак, насправді вийшло так, що вони якщо і переходили на половину майданчику «Продексіму», то не завжди доводили справу до удару, наче боячись взяти на себе ініціативу. А на 25-й хвилині вболівальники «Раба ЕТО Дьйор» взагалі були шоковані, коли В’ячеслав Чуднов дальнім ударом змусив капітулювати Олоштікса і зробив рахунок 2:0. Та і самі футзалісти угорської команди після цього довго не могли прийти до тями. В ці хвилини не було видно, за рахунок чого чемпіони Угорщини зможуть відігратись.

Після екватору другого тайму підопічні Хаві Родрігеса Небреди, розуміючи, що часу на порятунок в них залишилось мало, почали активніше загравати Воша у якості п’ятого. І ці розіграші зайвого гравця поступово стали закінчуватись ударами по воротах Ципуна. По такій грі «Продексіму» легше було розраховувати на контратаки – благо, було, кому вибігати. Але покарати угорських опонентів за порожні ворота не вдавалося.

Надія на порятунок для «Раба ЕТО Дьйор» з’явилась, коли на 35-й хвилині відзначився Хуанра. Гол капітана зарядив угорську команду позитивними емоціями, і вона пішла знову на штурм…

А потім були дві останні хвилини. Угорці, продовжуючи грати вп’ятьох, на 39-й хвилині зробили рахунок нічийним завдяки голу Фабіу Агіяра. На цьому господарі майданчику не зупинились і далі пішли вперед. За це вони були винагороджені ще одним голом того ж таки Фабіу Агіяра, який за 5 секунд до фінальної сирени приніс перемогу чемпіонам Угорщини.

Отже, «Продексім» втратив усі шанси на те, щоб пройти у «Фінал чотирьох», і поєдинок проти білоруської «Столиці» буде лише за власний престиж.

Кубок УЄФА. Елітний раунд. Група «С»

«Раба ЕТО Дьйор» (Угорщина) – «Продексім» (Україна) – 3:2; Голи: Хуанра (35), Фабіо Агіяр (39, 40) – Фумаса (12), Чуднов (25)

«Раба ЕТО Дьйор»: Олоштікс – Алекс, Хуанра, Фабіу Агіяр, Шахо – Давід, Вош, Клочак, Богнар – Гонсалес Мартінес

«Продексім»: Ципун – Бербенцев, Роніньо, Фумаса, Свірідов – Ланко, Скорий, Калуков, Чуднов – Бессалов