Кубок УЄФА. Елітний раунд. «Лупаренсе» – «Продексім» – 3:1

23.11.2017
897

У своєму першому поєдинку в рамках Елітного раунду Кубку УЄФА херсонський «Продексім» зустрічався з італійським «Лупаренсе».

Безумовно, італійська команда була фаворитом цього поєдинку. Однак, підопічні Ігоря Москвичова були сповнені бажання спростувати цю думку. Це показали перші хвилини зустрічі, коли «мельники» дали зрозуміти, що готові прийняти правила гри «вовків», які з перших хвилин взяли на озброєння швидкий футзал. І дійсно – за рахунок швидкостей – як командних, так і індивідуальних – підопічні Давіда Маріна грали першим номером.

«Продексім» намагався відповідати своїми швидкими контратаками, але вони, на жаль, не призводили до проблем біля воріт Міареллі. Натомість, чемпіони Італії, знову ж таки, за рахунок своїх швидкостей, легко організовували випади на ворота Ципуна. Один з низ ледь не закінчився взяттям воріт «мельників», але, на щастя для українських вболівальників, м’яч у ворота не потрапив. Це був перший «дзвіночок» для «Продексіма».

Другий «дзвінок» пролунав тоді, коли італійці розіграли штрафний і ледь не покарали Ципуна за його тактичну помилку. Окрім того, варто зазначити, що «Лупі» часто використовували високий пресинг, через що гравці «Продексіму» не завжди могли швидко перейти з оборони до атаки.

І все-таки на 11-й хвилині «Лупаренсе» відкрив рахунок завдяки зусиллям Пабло Таборди. Це мало змусити «мельників» грати швидше та агресивніше біля воріт Міареллі. І «біло-сині» дійсно намагались грати швидше, проте зиску з цього було мало, і в результаті Міареллі не завжди вступав у гру. А от у обороні херсонців з’явиласяще одна проблема – п’ять командних фолів. Гравці «Лупаренсе» одразу стали грати швидше, сподіваючись на те, що херсонці будуть фолити, та цього не сталося.

Початок другого тайму можна в якійсь мірі назвати невдалим для чемпіонів України. Перш за все, це пов’язано з тим, що на 24-й хвилині Рамон Ардіте подвоїв перевагу «Лупаренсе». Ігор Москвичов від повів тим, що випустив Савенка, і «Продексім» поступово почав переходити до гри з п’ятим, функції якого, власне кажучи, Савенко і виконував.

І скоро «мельникам» вдалося відквитати один м’яч. Це зробив Свірідов. Забитий м’яч позитивно подіяв на херсонців. Вони стали агресивніше грати на чужій половині майданчику, застосовуючи високий пресинг. А коли м’яч був у наших футзалістів, то вони одразу переходили до розіграшу штучної більшості. Відповідно, після цього у херсонців з’являлись непогані моменти. Але з ударом Фумаси впорався Міареллі, а Чуднову завадила забити штанга.

Могли херсонці і пропустити. Зокрема, на 33-й хвилині Савенко ледь не привіз гол у свої ворота, однак у цьому епізоді все обійшлося для херсонців лише введенням м’яча від воріт. Кілька разів італійці загрожували воротам Савенка після небезпечних контратак, однак у цих моментах бездоганно діяв голкіпер «Продексіму».

На останніх хвилинах «Продексім» пішов на штурм, який трохи нагадував той, що був у поєдинку проти «ІнБев/НПУ». Однак, цього разу зиску від штурму було мало. Мало того, що «мельникам» не вдалося зрівняти рахунок, так ще за 40 секунд до кінця поєдинку Таборда оформив дубль, забивши у порожні ворота. Останні секунди поєдинку «Продексім» намагався провести в атаці, проте витиснути з цього нічого не зміг. Тому, чемпіон України розпочав свій шлях у Елітному раунді Кубку УЄФА з поразки.

«Лупаренсе» (Італія) – «Продексім» (Україна) – 3:1; Голи: Таборда (11, 40), Рамон Ардіте (24) – Свірідов (27)

«Лупаренсе»: Міареллі – Рамон Ардіте, Оноріо, Рафаел, Таборда – Бетао, Джефферсон, Віктор Мелло, Реверт – Лара,

«Продексім»: Ципун (Савенко, 24) – Бербенцев, Свірідов, Фумаса, Роніньо – Калуков, Чуднов, Ланко, Скорий – Бессалов, Фетько

Попередження: Джефферсон (18), Оноріо (23), Рамон Ардіте (24) – Роніньо (16), Фетько (30)