Кубок Андрія Путілова – шлях до футбольної мрії

08.05.2018
55

На Херсонщині продовжуються відбіркові змагання до фіналу Кубка Андрія Путілова. Минулого уїкенду запальна гра розгорнулася на стадіоні у Білозерці. Між собою по черзі змагалися 8 шкільних команд району. Цей матчевий день став третім етапом Кубка Путілова, повідомляє “ПІК

Нагадаймо, загалом у турнірі беруть участь 28 команд Білозерщини та Корабельного району Херсона. Всього етапів буде чотири, переможець кожного з них поїде на фінал Кубка, який відбудеться у Лазурному, на сучасному стадіоні пансіонату «Прибрежний». На морі юні футболісти проведуть кілька незабутніх днів, а одна з команд отримає перемогу у чесній боротьбі за Кубок Путілова.

Сам засновник футбольного Кубка, Андрій Путілов, уважно стежить за відбірковими етапами змагань і приїхав у Білозерку привітати учасників. -Впевнений, що чемпіоном стане сильніший. От зараз подивився на вас і вашу жагу перемагати і вирішив запропонувати ще одне заохочення. Як відомо, переможець кожної відбіркової гри поїде на фінал Кубка до Лазурного. Пропоную ще ввести приз глядацьких симпатій в кожній групі. Це буде комплект спортивної форми. Нехай вас це підбадьорить. Як вам така пропозиція? – звернувся Андрій Путілов до юних учасників «Ура!» – чується у відповідь, а одразу після параду частина учасників біжать на поле – незабаром матч.

-Є якісь секрети, чого не можна робити під час гри?, – запитую чорнявого хлопчину у зеленій формі, який гратиме в наступному матчі, а зараз спостерігає. -Звісно, є! По ногам бити не можна. Інакше отримаєш жовту картку, а потім – червону, і залишиш поле, тебе дискваліфікують, – зі знанням справи розповідає юний футболіст Олексій Назаров.

«Спеців», до речі, тут чимало. У Білозерці є своя дитячо-юнацька спортивна школа. Серед видів спорту футбол представлений найбільше. Ним займаються понад двісті дітей. Шестикласники Данило Гарнік і Максим Жадан дружать з першого класу і стільки ж займаються футболом, відколи почули від тренера спортшколи, що набирається дитяча команда. Хлопчаки хваляться – за 6 років вже грали не лише в Білозерці і взагалі планують пов’язати життя із футболом. Тримають курс на «легенд» – аргентинського Мессі і британського Роналдо. З українських футбольних кумирів їм імпонують Євген Коноплянка і Андрій Ярмоленко.

Тренери не приховують – шанси стати успішними у дітей є. Під час сьогоднішнього матчу викладачі слідкують, щоб не пропустити якийсь новий талант із того чи іншого села, і запросити до спортшколи. Ось, для чого необхідні такі турніри.

-Я вважаю, що у Херсонщини величезний спортивний потенціал. Пригадую своє дитинство, юність. Ми дуже любили спорт, 90% моїх однокласників ним займалися. Сам я був боксером, а ще грав у футбол. Тому ми з ровесниками і виросли спортивними й сильними і ці якості, отримані під час тренувань і змагань, дуже знадобилися у житті. Хочу щоб мої юні земляки теж були сильними і спортивними.

Ми, дорослі, маємо робити все можливе, аби наші діти росли такими, щоб в Україні була спортивна нація. Футбол – наймасовіший вид спорту і саме через нього ми витягуємо дітей з інтернету чи вулиці. Нехай краще виховуються в дусі змагань і перемог, ніж у сумнівних компаніях, – зазначив Андрій Путілов.

У відбірковому етапі Кубка Андрія Путілова перемогла шкільна команда Білозерської гімназії. Вона отримала Сертифікат переможця, що дає право на участь у фіналі Кубку з футболу Андрія Путілова, який 31 травня-3 червня відбудеться у Лазурному. Попереду – найцікавіше!