“Кристал” Херсон – Володар Кубка АР Крим 2019 року

17.03.2019
2847

У фінальному матчі зійшлися дві найсильніші команди турніру – МФК “Кристал” Херсон та дворазовий володар Кубка – ФК “Мир” Горностаївка.

Команди грали у швидкий та якісний футбол. Але перші хвилини зустрічі проходили за невеликою перевагою горностаївського клубу. І на 17 хвилині завдяки голу Дениса Білоусова Мир виходить уперед. Кристалу довелося посилити свою атаку, аби відігратися.

Особливо нервовими для горностаївців видалися останні хвилини тайму. На 38 хвилині поперечина рятує ворота Миру, Андрій Барладим підібрав м’яч на добиванні, але не точно. Через кілька хвилин Кучер потужним ударом зі штрафного потурбував голкіпера. І на останній хвилині Павел Чмеленко замикає навіс у штрафну і забиває “гол у роздягальню” – 1:1.

Після перерви завдяки голу Іллі Шевцова вже херсонський клуб вийшов уперед. Миру довелося відіграватися. Здавалося, що в деяких епізодах Кристал затягує час, аби втримати переможний рахунок. Проте херсонці мали кілька нагод збільшити рахунок. На 70 хвилині голкіпер горностаївців ледь не поплатився за помилку, подумавши що м’яч проходить мимо воріт – після несильного удару Меженського м’яч влучає у ліву стійку. На 78 хвилині вже воротар врятував ворота. Та все ж таки Миру вдалося відігратися, за шість хвилин до завершення матчу Олексій Бойко зрівнює рахунок 2:2.

Тепер попереду було два тайми додаткового часу.

Вже на початку першої п’ятнадцятихвилинки Ілля Шевцов ненароком зрізає м’яч у свої ворота. Горностоївцям довго радіти не прийшлося, через кілька хвилин він виправляє свою помилку, забивши у ворота Миру зі штрафного. А під завершення тайму Андрій Барладим виводить Кристал уперед і доводить вболівальників до ейфорії.

Кристал грамотно зіграв другий доданий тайм. Мир аби відігратися іноді вдавався до грубих навмисних фолів, за що на останній хвилинні залишився у меншості.

Отож фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок матчу 4:3. “Кристал” Херсон – Володар Кубка АР Крим 2019 року!!!

ФІНАЛ

12:30 МФК “Кристал” Херсон – “Мир” Горностаївка 2:2 (1:1) дод. час 4:3

Голи: Білоусов (17), Чмеленко (45+1 автогол), Бойко О. (84) – Шевцов І. (49, 92 автогол, 95), Барладим (101)

“Кристал“: Суаіб І., Малиш С., Карась М., Лаптєв М., Меженський Є., Цой С., Кучер В. – Ігнатьєв В., Шевцов І. – Корякін П., Брижчук А. – Черкашенко Д., Барладим А. – Остроконь А., Гливий І. – Мартян В. Головний тренер – Сергій Шевцов

“Мир“: Онопко В., Бринько О., Притиковський Д., Чмеленко П., Мілесін П., Білоусов Д. – Болобан О., Кривич М. – Савченко В., Сорокін А. – Пятов О., Тищенко О., Богданов М., Бойко Р. Головний тренер – Олександр Сапельняк

Головний арбітр – Черноусов Сергій. асистенти головного арбітра – Марулін Станіслав, Жосан ігор