Колихаєва поїхав в Київ вирішувати питання подальшої участі у виборах заступника голови облради Геннадія Лагути

20.10.2021
854

Херсонський міський голова Ігор Колихаєв зараз знаходиться у Києві. Його викликали до столиці щоб запропонувати відмовитися від балотування на виборах на окрузі №184 представнику партії НТЖ. На якого, як відомо пан Колихаєв має дуже високий вплив.

Цю інформацію поширила політтехнолог Світлана Кушнір, яка працює на кандидата від НТЖ в 184 окрузі – Геннадія Лагуту.

 

«Мер Херсона Ігор Колихаєв в Києві зараз на конкретних таких переговорах по 184 округу з функціонерами партії” Слуга народу “. Що йому пообіцяють в ОП, чи погодиться – дізнаємося завтра, 21 жовтня, коли закінчується строк для добровільного зняття з виборчих перегонів », – написала у Фейсбуці пані Кушнір.

Нагадаємо, що раніше «Європейська Солідарність» вимагала проведення повторних виборів у 87 окрузі через “фальсифікації, застосування владою адмінресурсу і неможливість встановити достовірні результати голосування”.

Але депутати Херсонської облради не підтримали таке звернення. Категорично проти була і фракція НТЖ і пан Г. Лагута, якого в президію делегувала саме ця політична сила.

Саме тоді, представники “ЄС” назвали події на дільниці “ганебним повторенням практики часів режиму Януковича”.

Нагадаємо, переможцем виборів тоді визнали кандидата від “Слуги народу” Василя Вірастюка. Його розрив із Олександром Шевченком склав близько 750 голосів.