Кого ж Гусєв звільнить наступного? Про «Велике будівництво»

10.03.2020
432

Пропонується поспостерігати в форматі «онлайн» «Велике будівництво» президента Зеленського на Херсонщині. Наприклад, я сьогодні це зробила о 10 годині ранку з офіційної сторінки Херсонської ОДА. Що я там побачила? Із ряду анонсованих обєктів, поки що в режимі онлайн тільки три.


І навіть ті три обкти виглядають досить плачевно…

Декілька працюючих тільки на будівництві Музиківського дитсадка, а все інше – стоїть, і без працівників! І чого у нас на Херсонщині піар біжить швидше справ?

Наприклад, читаю заяву голови ОДА Гусєва в кінці лютого, як він буде пити каву і спостерігати…

От каву він, видно, тільки і п’є:

«Свій ранок я починатиму з чашки кави та перегляду трансляції, де спостерігатиму за ходом Великого будівництва. Я хочу, аби вже 2 березня у нас на сайті обласної адміністрації з’явилися посилання на трансляції з процесу реконструкції та будівництва об’єктів національної програми», – заявив очільник Херсонщини Юрій Гусєв.

Сьогодні 10 березня і в ОДА «розбор польотів» за оголені таці…

Нагадаємо, що на Херсонщині в рамках презентованої президентської програми планується будівництво чи реконструкція 6 шкіл, 6 дитсадків та 8 об’єктів спортивної інфраструктури. Контролюватиме роботи заступник директора Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури Анатолій Галамага.

Що сказати? Це не схуднення і не реклама панчох з гусенятами – тут працювати потрібно, і як бачимо – поки нікому!

Кожен мешканець Херсонщини зможе на власні очі в режимі реального часу переглянути, як реалізується «Велике будівництво» в нашій області. Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв дав доручення, аби будівництво та реконструкція об’єктів транслювалася в онлайн-форматі на сайті облдержадміністрації.

Цікаво, а Зеленський відзвітує про хід втілення в життя своєї програми на Херсонщині?

Херсонщина за День