Клуби з Криму, Херсона та Мелітополя: окупанти планують створить “об’єднаний чемпіонат”

24.06.2022
506

Російська Федерація має намір створити так званий об’єднаний футбольний чемпіонат за участю клубів із окупованих територій України та Грузії. Йдеться не лише про раніше анексовані Крим та Абхазію, а й нові захоплені регіони нашої країни.

За даними порталу “РБ-Спорт” йдеться про команди з Криму, “ДНР”, “ЛНР”, Херсона, Мелітополя та Абхазії. Наразі сторони обговорюють можливість створення такого турніру. Наступного разу це питання обговорять 12 червня у Москві.

Зазначається, що ідея з’явилася у зв’язку з тим, що найближчим часом жоден клуб із цих районів не зможе стати членом Російського футбольного союзу (РФС) та грати в російських першостях через позицію Європейського футбольного союзу (УЄФА), який підтримує територіальну цілісність України та Грузії.

При цьому видання інформує, що створення об’єднаного чемпіонату неможливо, поки на захоплених агресорами територіях “не стане безпечно”. (а це відбудеться, коли звідти виб’ють русню, тоді питання недо-суперліги відпаде саме собою –НОВАМЕДІА)