“Кава на майдані”. У Херсоні відзначили Міжнародний День волонтера (ФОТО)

06.12.2021
1518

Вчора, на площі Свободи відбулася акція «Кава на майдані», яку організували представники партії «Європейська Солідарність».


На херсонському майдані зібралися активісти партії «Європейська Солідарність», депутати місцевих рад від «Європейської Солідарності», представники ГО «Справа громад», ГО «Солідарна молодь», ГО «Брати по зброї», представники інших патріотичних організацій та об’єднань, ветерани російсько- української війни, волонтери, херсонці “. За словами учасників, зібралося понад 100 людей, серед них волонтери, їх родини, та небайдужі херсонці.

На площі Свободи співали гімн України, не було офіційних промов, – говорять учасники заходу. Вони спілкувалися, ділилися спогадами. Ігор Анохін – лікар і волонтер, прийшов разом з дружиною Ольгою, з якою з 2014-го разом займаються волонтерством, повідомляє СУСПІЛЬНЕ ХЕРСОН

“Колись отут біля кінотеатру Україна стояла стіна жовто-блакитна, бо огороджувалося будівництво. І ми клеїли вірші Ольги Миколаївни. Чудові вірші, їх зривали, на них свастики малювали. А ми клеїли. Коли була дуже небезпечна ситуація, ми сказали, якщо прийде Путін сюди, то нас звісно розстріляють. Але хай нас розстрілюють біля тої стіни”, – розповідає Ігор.


Ольга Анохіна говорить, зараз її життя зовсім інше, ніж було до початку подій на майдані та війни на сході.

“Ви знаєте, я так добре пам’ятаю 2014-й, у мене було багато відряджень в різні райони, і люди, які зрозуміли, що для них Україна понад усе вони це намагалися виявити хоч чимось. Знаєте, якщо не прапорець, то хоч дві рисочки на стовпчику. І звісно ці рисочки були кольору нашого прапору”, – говорить Ольга.