Історія однієї зустрічі. Гусєв-Новінський-Костяк

26.03.2020
310

Гусєв підписав розпорядження про порушення використання земель «Смарт- Мерітайм Груп»

На зустрічі із представниками бізнесу голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв так часто заявляв, що в період карантину, коли країною розгулює інфекція коронавірусу всім політикам потрібно об’єднатися, що всі зрозуміли, що Юрій Вініамінович оправдовувався за присутність на сцені народного депутата Верховної Ради – Вадима Новинського, повідомляє видання Херсонщина за День


Іще б пак, Гусєв, мабуть, забув попередити Президента Зеленського, що підприємство Новинського заборгувало херсонцям мільйони гривень.


На тій зустрічі засвітився і екс-голова Херсонської ОДА часів Януковича Микола Костяк фото Олександр Корняков

На рахунок цього навіть є підписане розпорядження самого голови Херсонської ОДА № 744 від 13.11.2019 Про результати аудиту використання земель державної та комунальної власності на території області. В ньому йдеться про наступне:

«Резонансними випадками порушень є: – у 2016 році визнано банкрутом публічне акціонерне товариство «Херсонський суднобудівний завод». Власником об’єктів нерухомого майна на цих ділянках з 2018 року є товариство з обмеженою відповідальністю «Смарт- 4 Мерітайм Груп», але договір оренди з новим власником так і не укладено (щорічні втрати бюджету – 19 млн грн).

В той же час депутат Херсонської міської ради Віталій Богданов стверджує, що міський голова спеціально затягує підписання договору, бо, йогу цікавлять «власні еквіваленти в кишені», а не бюджет міста.

На запитання журналістів, чому його підприємство не сплачує податки за землю, той відповів: ««Смарт- Мерітайм Груп» ніяких боргів немає!»

Цікава історія – а де ж гроші?

Зазначимо, що херсонці за заборговані Новинським кошти могли купити значно більше медобладнання, ніж він привіз і пропіарився.

Ознайомтеся, панове Гусєв і Миколаєнко із рішенням виконавчого комітету Херсонської міської ради- бо дуже низько ви вклонялися на зустрічі з Новинським.


За інформацією Миколи Томенка – Новинський був у Херсоні не випадково, бо то було рішення Президента зеленського розставити олігархів по кожній області. Херсонщині достався один із найбагатших, але, на жаль, тих – хто заборгував людям у цій області…

Микола Томенко пише: «Зеленський створив при собі своєрідний СЕНАТ із ОЛІГАРХІВ. Він делегував олігархів в регіони, де ті мають свій бізнес і зв’язки, КЕРУВАТИ Антикризовими штабами. Тобто очолити боротьбу з короновірусом, допомогти фінансами, людьми, одним словом стати СЕНАТОРОМ в американській моделі влади й КОМІСАРОМ в більшовицькій.

Отож, взялися за справу, точніше за області: Ярославський з Кернесом – Харківська; Косюк – Київська і Черкаська; Пінчук – Дніпропетровська; Веревський – Полтавська і Кіровоградська; Ахметов – Івано-Франківська, Львівська, Донецька і Луганська; Коломойський – Запорізька; Новинський – Херсонська, ; Палиця – Волинська; Ставніцер – Одеська, Герега – Хмельницька…Як на практиці це виглядає, бачимо у Харкові. Ярославський з Кернесом керують, а очільників ОДА, яких ОФІЦІЙНО Президент призначив, не лише за керівників – за людей не вважають!
Отак, нинішня КЕРІВНА ТРІЙКА держави Зеленський-Єрмак-Шефір запропонувала на час карантину модель ФЕОДАЛЬНО-ОЛІГАРХІЧНОЇ УКРАЇНИ!»

В той же час за повідомленням «Української правди» Вадим Новинський є найбагатшим з-поміж українців, чиє ім’я можна побачити серед офіційних донорів партій і виборчих кампаній. У 2018-му третій за величиною добробуту громадянин України Вадим Новинський (власник “Смарт-Холдингу”) підтримав десятьма тисячами гривень “Опозиційний блок”.У березні 2019 року його віддав 1,6 мільйона кандидату в президенти Олександру Вілкулу, який висувався від партії “Опозиційний блок – Партія миру і розвитку”.

Нині ж «перекочував» на сцену до Херсонщини…