І знову як кажуть в бій!

28.02.2018
1184

Адже з моменту відтворення пройшло не так і багато часу,а результат вже є!Варто згадати лише минулий сезон,участь у кубку Херсонської області, перемога в кубку Газети «Новий день.Ми впевнені що це ще не всі перемоги,адже у цієї команди велике майбутне! Величезна вдячність головному спонсору та президенту футбольного клубу «Таврія» (Новотроїцьке), Генеральному директору ТОВ «Агробізнес» Репілевському Єдуарду Вікторовичу за величезний вклад в нашу команду!За спонсорської підтримки Єдуарда Вікторовича Новотроїцька команда не тільки відновила своє «ім’я», ай має можливість на великий успіх,гідний результат та приємні нагороди!

Можливість брати участь у турнірах різних областей,і виїзжати на ігри до суперника в різні міста,і бути дійсно сильною Херсонською командою!Саме завдяки зусиллям спонсора,керівника,та головного тренера гравці кожну гру рвуться до перемоги. А перемоги ще будуть!

В останній день січня на навчально-тренувальній базі ФК «Металург» міста Запоріжжя відбувся перший матч сезону, за участю Новотроїцької «Таврії». Суперником наших футболістів був ФК «Дніпроагро» з міста Синельникове. У досить непростому зимовому поєдинку команди продемонстрували рівну гру. Лише один гол, ближче до кінця першого тайму, вдалося забити новотройчанам – на 37-й хвилині відзначився Віктор Вітенко. Це було єдине взяття воріт у матчі. Вцілому тривала напружена гра, в якій команди створювали небезпечні моменти, але не змогли їх реалізувати.

У наступному матчі наші спортсмени зустрілися з гравцями футбольного клубу «Скорук» (Томаківка) і перемогли з рахунком 2:1. У першому таймі гол забив таврієць Іван Іванов, у другому, коли новотройчани трохи збавили темп, суперники зрівняли рахунок. А під завісу матчу Василь Соболь вивів «Таврію» вперед.

«У суху» вийшли наші футболісти із протистояння з ФК «НовАвтотранс» (Нововасилівка): підсумок матчу – 4:0. Рахунок у цій грі відкрив футболіст «Таврії» Костянтин Дудченко. Під час другого тайму пішов сніг, поле стало слизьким, але погода не завадила успіху нашої команди. Спочатку м’яч у ворота суперника спрямував Олександр Крук, потім свій успіх повторив Дудченко, а за три хвилини до завершення поєдинку відзначився Дмитро Осінін.

І тільки в четвертій грі, що відбулася минулої неділі, «Таврія» зазнала поразку з незначним рахунком, пропустивши в свої ворота один м’яч. Це сталося у грі із досвідченим ФК «Мотор» (Запоріжжя): обидві команди лідирували в групі Е й мали по дев’ять залікових балів. Глядачі, серед яких, до речі, було чимало новотройчан, котрі приїхали підтримати улюблену команду, спостерігали цікаву й гостру гру. Жовті картки отримали чотири футболісти «Мотора», а наші – жодної, бо поводилися достойно. Забитий у наші ворота гол, визначив долю переможця.

Набравши достатню кількість очок, «Таврія – єдина команда з Херсонщини! – вийшла у чверть фінал кубку! За період зимніх зборів та чотирьох іграх в зимньому кубку головний тренер Олександр Миколайович Клішня запросив на «осмотрини» більше двадцяти кандидатів до составу «Таврії»,гравців різних клубів та міст,серед яких Одеська,Херсонська,Харківська, та навіть Київська область.
Загалом з усіх кандидатів, чотири кращіх, будуть грати за честь Футбольного клубу «Таврія» .

Посилення команди вкрай не обхідно,адже поставленні цілі на цей сезон вражаюсь, Кубок Херсонської Області,газети «Новий День» та навіть чемпіонат України серед команд-Аматорів.

Вітаємо з виходом до ¼ Фіналу та бажаємо перемоги!