Хто зголосився організувати та провести для окупантів «референдум» на Херсонщині? Подробиці

21.06.2022
2198

Стало відоме ім’я людини, яка зголосилася організувати та провести «референдум» на Херсонщині . За інформацією видання Український південь, це Інна Поляренко.

 

Інна Поляренко на День перемоги

Нагадаємо, що раніше маріонетки окупантів назвали можливим проведення референдуму про входження до складу Росії, після цього вони анонсують проведення місцевих виборів. Таку інформацію повідомляє пропагандистське ЗМІ ТАСС.

Так званий «референдум» на Херсонщині вони планують провести 11 вересня. Саме про це обмовилась своїм друзям пані Поляренко, з її слів саме – “моими мозгами” буде все підготовлено, запевняє що саме вона зараз працює з виборчою документацією, яку орки викрали з архіву!

На останніх місцевих виборах пані Поляренко працювала у виборчому штабі партії Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ», була його представником у виборчий комісії.

Раніше вона була помічена в оточенні представників партії Опозиційний блок та Єгора Устінова, який досі працює першим заступником голови Херсонської обласної ради, представляє в раді заборонену партію ОПЗЖ.

 

Опозиційний блок Херсонщини

На виборах 2019 року вона також працювала в різних ОВК Херсонщини.

ЦВК

 

Також до повномасштабного вторгнення Інна Поляренко на договірних засадах працювала юристом у Херсонській районній раді, головою якої є представниця саме партії Нам Тут Жити. Вона, як «досвідчений юрист» постійно була присутня на засіданнях депутатських комісій, президії та пленарних засіданях ради.

Ще цікавий факт, саме завданням для Поляренко було звільнення з посади директора КП «Олешки» родича одіозного колаборанта Олексія Журавка. За майже рік роботи «досвідчена юристка» Поляренко так і не знайшла правових підстав для його звільнення.

Тому зараз ми маємо: дядю Журавка гауляйтером Олешок, а сама юристка Поляренко планує забезпечити проведення так званого референдуму.

Що ще відомо про Інну Поляренко:

1) вона очолювала багато разів ТВК різних рівнів, має неабиякий досвід – саме вона тричі проголошувала Сальдо мером, має з ним теплі стосунки;

2)останній рік працювала в команді партії Ігоря Колихаєва «НамТутЖити, навіть фігурує серед засновників;