Хлібороб” Нижні Торгаї – бронзовий призер Кубка федерації футболу АР Крим 2019 року!

17.03.2019
1657

З самого початку матчу новотроїцька “Таврія” грала першим номером, постійно створюючи загрозу воротам нижньоторгаївців. Хліборобу ж нічого не лишалося, як грати від захисту, очікуючи своєї нагоди забити. Така тактика ледь не принесла результат вже у першому таймі.

На 39 хвилині Кирило Маркетан впритул “розстріляв” голкіпера, але тому таки вдалося відбити. У відповідь Таврія одразу розгорнула швидку атаку й заробила штрафний удар. Воротареві Хлібороба непросто було відбити такий удар. Не перерву команди пішли з рахунком 0-0.

Розв’язка матчу настала у другому таймі. Вже на 46 хвилині відкриває рахунок Кирил Кирик. Хлібороб, аби відігратися, одразу пішов у наступ. Спочатку можливість зрівняти рахунок мав нагоду Олександр Михайлов, але опинившись на ударній позиції не вдалося влучити у площину воріт. Та на 57 хвилині Маркетан таки робить рахунок нічийним.

Команди почали грати у більш відкритий футбол. Хлібороб все частіше проводив свої атаки. І наприкінці матчу Таврія не витримала. спочатку після розіграшу кутового на 80 хвилині Євген Фальковський виводить нижньоторгаївців уперед, а на 88 хвилині він ставить крапку в цьому матчі, забивши головою після навісу у штрафну.

Отож “Хлібороб” Нижні Торгаї – бронзовий призер Кубка федерації футболу АР Крим 2019 року!

16 березня 2019 року

Матч за 3 місце

10:00 “Таврія” Новотроїцьке – “Хлібороб” Нижні Торгаї 1:3 (0:0)

Голи: Кирик(46) – Маркетан (57), Фальковський (80,88)

“Таврія” Новотроїцьке: Маник О., Яковенко Д., Шешеня В., Золотухін В., Ковальов М., Логвиненко М. – Сиващенко Є., Тяпко Б., Похитайло П., Комягін Ю.- Соболь В., Солтан А. – Шпеко П., Кирик К. – Бабич О. Головний тренер – Олександр Клишня.

“Хлібороб“: Шилов І., Кретов Р., Візавер В. – Осіпов Д., Горошко І., Мізернюк Р., Борисов В. – Помигалов Л., Малий А. – Радченко Д., Маркетан К., Михайлов О. – ,Рябцев Д., Фальковський Є. – Бездольний І., Вітенко В. Головний тренер – Ігор Бездольний.

Головний арбітр – Курбанов Заур, Марулін Станіслав, Курах Віктор