Херсонський ХОСПІС, де отримують допомогу невиліковні хворі херсонці, хочуть закрити -ЗМІ

09.02.2022
3952

Єдиний на Півдні ХОСПІС, у якому знаходять останнє на цій Землі пристанище невиліковно хворі херсонці, хочуть закрити. Про це повідомляє голова БФ «Захист» Лариса Польська, інформує видання Херсонщина за день

«За інсайдерською інформацією розгляне питання закриття хоспісу обласна комісія комунального майна вже 11 лютого!

От скажіть, чим керуються наші обранці? Якщо недоречністю витрат з обласного бюджету, то, щоб ви знали, обласний бюджет фінансує тільки комунальні витрати, а утримання та лікування хворих, заробітню плату персоналу сплачує напряму на хоспіс НСЗУ!

Але я б скоріш зробила соціальний, моральний акцент! Викинути помираючих в основному стареньких, які потребують постійного нагляду медиків, а вдома (якщо ще є кому) робити їм відповідні процедури, колоти знеболюючі (часто – наркотичні, до яких доступ – тільки у медиків) просто неможливо!

Колись ці, тепер вже невиліковно хворі, будували нам житло, школи, лікарні, заводи и мости…Сьогодні вони немічні і безсилі… Так давайте їх викинемо напризволяще!

Колись, коли я вперше потрапила до хоспісу, я була вражена тим, у яких умовах знаходилися там люди: страшні старючі панцирні ліжка з провисшими сітками, на яких (щоб вони не прогиналися) – дерев’яни щити та часто нестругане бильце, щоб не впали…

І тоді НЕ ВЛАДА, а ми з вами у хоспісі на Морській благодійно замінили всі ліжка на нові медичні, придбали концентратори кисню, купували протипролежнєві матраци, несли подушки, постільне… ( як приклад – один з благодійних проєктів . до речі – направлений на розширення и створення ще одного відділення

И замість відкриття нового відділення маємо рішучий намір депутатів закрити хоспіс взагалі!!! Ласий шматок землі з будівлею у центрі – ось, на мій погляд, причина!

Дай Боже розуму нашим депутатам та не дай, Боже, їм у старості потребувати послуг ХОСПІСу» – такий емоційний пост на фейсбуці виклала Лариса Польська.