Херсонські школярі переможці Всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування «Київ – ОРЕN»

21.10.2018
663

У Києві відбулися Всеукраїнські змагання «Київ – ОРЕN» зі спортивного орієнтування, в яких взяли участь біля 350 спортсменів. Херсон представляли 7 гуртківців Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, керівник Капара М.В.

За сумою балів отриманих упродовж двох днів І місце посів Данилюк Назарій, ЗЗСО №30; ІІІ місце – Біляєва Катерина, ЗЗСО №53.

На окремих дистанціях першого дня, у відкритих змаганнях на «Першість Києва» (короткі дистанції) І місце посів Данилюк Назарій, ІІ місце Зайцева Єлізавета.

У другий день змагань на класичних дистанціях: І місце посів Данилюк Назарій, ІІ місце Біляєва Катерина.