Херсонська облрада Збільшуємо штат апарату та ліквідовуємо бібліотеки

13.12.2017
1347

Депутати Херсонської обласної ради, нагадаємо, що більшість в облраді сформовано з представників Опоблоку, Батьківшини, УКРОПу, Самопомочі та вигнанців з РПЛ, вирішили зекономити на бібліотеках та читачах! Ціна питання 830 тис грн.

Питання реорганізації бібліотек вже включене до порядку денного комісії з питань комунальної власності Херсонської обласної ради, яке відбудеться завтра, о 10.00.

Херсонська журналістка Марина Савченко на власній ФБ-сторінці написала наступне:

Гарячі голови в обласній раді зібралися реформувати бібліотечну систему Херсонщини. Робоча група, яка аналізувала обласний бюджет, дійшла висновку, що недоцільно, дуже вже тяжко бюджету регіону утримувати дві обласні книгозбірні – Херсонську обласну бібліотеку для юнацтва ім. Б. Лавреньова та Херсонську обласну дитячу бібліотеку ім. Дніпрової Чайки. Заклади збираються реорганізувати шляхом приєднання до обласної наукової бібліотеки ім. О. Гончара. За рахунок цього скоротять 30 працівників і заощадять аж 830 тис. гривень на рік. У колективах закладів паніка – оце так привітання… з Новим роком!

Між іншим, реорганізувати депутатам чомусь спало на думку якраз успішні заклади культури. Приміром, обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. Лавреньова цьогоріч зайняла III місце серед кращих бібліотек України, а її директора Вікторію Лобзову недавно визнано «Жінкою року» у Херсоні. То успіх у нас карається, чи як?