Херсонська обласна рада ліквідує вже створені ОТГ…

09.07.2018
41

1 червня Херсонська обласна рада прийняла рішення щодо нового перспективного плану формування територій громад Херсонщини. Після довгого обговорення та деструктивної позиції депутатів від БЮТ та депутатки Т. Гасаненко (Голова Голопристанської РДА) рішення було прийнято.

Але як я здивувався, коли побачив, що там наголосували депутати, та що саме підписав голова облради В. Мангер. Депутати своїм рішенням відмінили вибори до деяких ОТГ і вже сформовані ОТГ визнали такими, що не існують, так як сільради, які входять до їх складу зазначені у рішенні такими, що не визначилися.

Так своїм рішенням депутати встановили, що Долматівська ОТГ (пройшли вибори ще у грудні минулого року) перестала існувати, а сільські ради, що входять до складу ОТГ зазначені такими, що не визначилися. Це стосується Добропільської, Долматівської та Нововолодимирівської сільрад. У рішенні (додаток) вони зазначені як такі що не визначилися про входження до ОТГ або щодо створення ОТГ.

Така ж саме ситуація і по Каїрській сільській раді, яка у рішенні зазначена як така що не визначилася. Хоча насправді ця сільрада входить до складу Любимівської ОТГ. Характерна риса саме у цих ОТГ були обраними або програли вибори саме представники БЮТ.

Що це означає? Халатність чи навмисна дія? Формування підґрунтя та створення юридичних підстав для відміни реформи децентралізації та формування ОТГ, яке декларує лідерка БЮТ – вАна?

Звернуся ще з одним запитом у якому буду просити повідомити меня який саме депутат, чи група депутатів чи фракція були ініціаторами саме таких поправок до рішення облради, так як у проекті рішення зазначених пунктів не було.