Херсонщина зустріла Кубки Ліги чемпіонів

22.04.2018
39

Сьогодні Херсонська область першою з областей зустріла найпрестижніші у світі футбольні нагороди – Кубок Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги чемпіонів серед жінок. На стадіоні ДЮСШ «Освіта» юні футболісти з Херсона, Білозерського, Олешківського, Голопристанського районів та Великокопанівської, Музиківської ОТГ, їхні батьки та просто поціновувачі футболу взяли участь у презентації нагород, а також сфотографуватися з ними.

Тур Кубків по Україні почався 21 квітня з міста Києва. І після Херсонщини їх покажуть у містах Маріуполь, Дніпро, Харків, Одеса, Львів.
На урочистому заході були присутні почесні гості: президент Федерації футболу України Андрій Павелко, голова обласної державної адміністрації, голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв, народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Олександр Співаковський.

«Херсонщина є першою областю, яка зустрічає Кубки, адже тут дислокується сімферопольська футбольна команда «Таврія». У нас є можливість підтримати склад команди та надихнути юних футболістів. Тим більше, що першим від України учасником Ліги чемпіонів була саме сімферопольська “Таврія”. І в 60-річчя команди дамо можливість всім українцям приєднатися до цього свята», – повідомив президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

«Ми бачимо, що йде спортивне відродження Херсонщини. Сьогодні історичний момент, і я впевнений, що хтось з тих дітей, які доторкнуться до Кубку, сфотографуються, стануть нашими херсонськими Шевченками, Зіданами. Я вітаю всіх нас з тим, що ми любимо футбол і дякую тим, хто дотичний до того, щоби цей історичний момент відбувся», – зазначив очільник області Андрій Гордєєв та подякував президенту Федерації футболу України Андрію Павелку за підтримку розвитку футбольної інфраструктури на Херсонщині.

«Гордєєв – перший голова облдержадміністрації, завдяки діям якого ми маємо таку визначну подію. Яка велика мотивація зараз для нашої молоді, що доторкнеться до Кубків, змінювати життя на краще! В першу чергу, це подія для наших дітей», – наголосив народний депутат України Олександр Співаковський.

Після презентації у Херсоні Кубки зустрічав Берислав, де наразі дислокується сімферопольська футбольна команда «Таврія».

Зустрічі Кубків Ліги чемпіонів у Бериславі

Сьогодні Бериславщина також зустрічала Кубок Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги чемпіонів серед жінок, а саме 23 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, клубів та гуртків Бериславського, В.Олександрівського, Каховського, Горностаївського, Нижньосирогозького, Новокаховського, Нововоронцовського районів.

Ліга чемпіонів УЄФА — щорічний футбольний турнір, що проводиться поміж європейськими клубами, які найбільш успішно виступили в національних чемпіонатах попереднього сезону.

Тур Кубків по Україні почався 21 квітня з міста Києва. 

Зустріч Кубків Ліги чемпіонів у Бериславі

Наступним буде показ Кубків у містах Маріуполь, Дніпро, Харків, Одеса, Львів.

Всім відомо, що 26 травня в Києві на НСК «Олімпійський» відбудеться фінал Ліги чемпіонів УЄФА, а 24 травня на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського – фінал жіночої Ліги чемпіонів.


І на фінал Ліги чемпіонів претендують чотири команди – «Ліверпуль», «Реал Мадрид», «Баварія» та «Рома».

Клуб, що переміг в Лізі чемпіонів, має право залишити Кубок Ліги чемпіонів у себе на 10 місяців. На згадку про перемогу клуби отримують зменшену копію трофею (не більше 80 відсотків від розмірів справжнього кубка). Клуб, що переміг 5 разів загалом або 3 рази поспіль, має право залишити кубок на вічне зберігання.

Слід зазначити, що з проголошенням незалежності України у 1992 році ФК «Таврія» Сімферополь стає першим чемпіоном України і виходить до Ліги чемпіонів. Створений у квітні 1958 року, ФК «Таврія» Сімферополь цього року відзначає своє 60-річчя!

Президент ФФУ Андрій Павелко та голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв про будівництво нового стадіону у Бериславі. Коментарі під час зустрічі Кубків Ліги чемпіонів у Бериславі

Завдячуючи президенту Федерації футболу України Павелку Андрію Васильовичу та президенту Федерації футболу АР Крим Куніцину Сергію Володимировичу, після анексії Криму було прийнято рішення, щоб ФК «Таврія Сімферополь» грав у чемпіонаті України. А базу було вирішено створити на Херсонщині, а саме в місті Берислав, для цього було створено всі необхідні умови.

ФК «Таврія» (Сімферополь/Берислав ) з Кубком Ліги Чемпіонів

Перебазувавшись у місто Берислав ФК «Таврія» Сімферополь, гравши у вищий лізі, розпочав свої спортивні досягнення спочатку, а саме з аматорського футболу.

А на сьогодні наш клуб грає у Другій Лізі чемпіонату України, і ми впевнені що буде грати у Першій, а потім і у вищій лізі, маючи таку потужну підтримку Бериславської громади.