Херсонщина приєдналася до всеукраїнського флешмобу – «Скажи Путіну НІ»

09.01.2022
1386

Сьогодні херсонці приєдналися до всеукраїнського флешмобу – «Скажи Путіну НІ», яка відбулася в рамках компанії “Українці чинитимуть опір”. Акція відбулася в Херсоні і Борозенській громаді. Учасниками флешмобу були представники ГО «Справа Громад», ГО «Брати по зброї» та активісти партії «Європейська Солідарність».

Акція “Скажи Путіну_НІ” в Херсоні

“Українці чинитимуть опір російським окупантам”, – головний акцент флешмобу. Саме на цьому наголосили учасники акції.

Нагадаємо, що сьогодні у Києві на Михайлівській площі відбулася акція “Скажи Путіну Ні” – вона зібрала сотні небайдужих людей.

10 січня мають відбутися перемовини між Росією та Сполученими Штатами Америки. Перемовини, на переконання організаторів, будуть для України доленосними.

“Путін хоче втопити в крові Казахстан, а 10 січня – примусити Україну до капітуляції. Для цього він тримає на нашому кордоні 100-тисячну орду. 9 січня українці по цілому світу вийдуть, щоб звернутися до світових лідерів із закликом сказати “ні” Путіну та його імперській політиці”, – наголосили організатори.

За словами організаторів, ніякі компроміси перед Росією та перед Путіним не захистять Україну – вони приведуть до нової війни та жертв.

Організатори закликали Захід сказати Путіну ні на його ультиматуми. Вони наголошують: він хоче відновити Радянський Союз – і українці чинитимуть опір.

“10 січня буде вирішуватися доля України. Вона може бути вирішена без нашої участі. Тому ми маємо вийти і передати своє послання світові. Українці збираються не тільки в Києві. В Чикаго, США акція відбудеться о 15:00, місце – Water Tower, Michigan Avenue. В Нью-Йорку, США – о 14:00, місце – Union Square Park”, – розповіли організатори акції.

Нагадаємо, російські війська дислокуються на кордоні з Україною у трьох точках. Кремль розробив операцію із залученням 175 тисяч військових, і повномасштабне вторгнення може початися уже цього місяця.

8 січня Адміністрація Байдена оприлюднила нове рішуче попередження Росії щодо покарань, які їй можуть загрожувати, якщо вона продовжить погрози вторгнення в Україну.

Фото facebook/Anton Balan