Херсон. Зеленський. Синагога. Шарій. Національний корпус

27.06.2020
314

Як відомо, на Херсонщині вже другий день перебуває Президент України Володимир Зеленський. Щоправда, жодних офіційних анонсів його зустрічей не було, а журналістів офіційно нікуди не кликали. Сьогодні ми випадково побачили його поблизу Єврейського релігійного центру в Херсоні (Синагога на Театральній,27). Повідомляє видання Кавун. City


Майже таємний візит

Як і про все, що стосується візиту Президента, про його приїзд до Синагоги ми дізнались випадково, коли побачили на розі Воронцовської та Театральної щільний кордон поліції та інших невідомих осіб . Останні згодом виявились представниками Управління державної охорони Президента. Поліція не коментувала, що відбувається. Державна охорона з третього разу повідомила, що відбувається візит Президента до єврейської громади — закритий, без журналістів.

Хто бився за рогом

Тим часом — це можна побачити в записі стріму вище — біля Планетарію відбулась сутичка між активістами партії Анатолія Шарія (принаймні так вони себе називали) та представниками «Національного корпусу».


Жодних коментарів поліція не надавала, проте ми побачили, що поліція вчасно бійку припинила — принаймні важких ушкоджень ніхто не отримав. Для зниження напруги представники поліції запропонували прихильникам партії Шарія виїхати з місця подій на поліцейському автобусі.

Фото Влад Гладкий