Гусєв затвердив нову структуру ХОДА

03.08.2020
536

Відповідне розпорядження голови Херсонської ОДА опубліковано на офіційному сайті ХОДА.

Назва: Про затвердження нової структури і граничної штатної чисельності працівників Херсонської обласної державної адміністрації

Своїм розпорядженням голова ХОДА пан Гусєв зменшив штатну чисельність Департаменту розвитку економіки Херсонської ОДА на 5 штатних одиниць.

Також він перейменував управління «Офіс обслуговування інвесторів» Херсонської обласної державної адміністрації в управління «Офіс інвестицій та розвитку експорту» Херсонської обласної державної адміністрації зі штатною чисельністю 14 штатних одиниць.

Управління «Офіс інвестицій та розвитку експорту» Херсонської обласної державної адміністрації буде відповідати за реалізацію функцій з питань зовнішньоекономічної діяльності та міжнародної технічної допомоги.

Також своїм розпорядженням голова ХОДА ліквідував структурний підрозділ без статусу юридичної особи – управління внутрішньої безпеки Херсонської обласної державної адміністрації та утворив структурні підрозділи без статусу юридичної особи:

– відділ з питань внутрішнього аудиту Херсонської обласної державної адміністрації зі штатною чисельністю 6 одиниць, визначивши його правонаступником повноважень управління внутрішньої безпеки Херсонської обласної державної адміністрації в частині внутрішнього аудиту;

– сектор взаємодії з правоохоронними органами Херсонської обласної державної адміністрації зі штатною чисельністю 3 одиниці, визначивши його правонаступником повноважень управління внутрішньої безпеки Херсонської обласної державної адміністрації в частині взаємодії з правоохоронними органами.

Крім цього, пан Гусєв затвердив нову структуру Херсонської обласної державної адміністрації та нову граничну штатну чисельність працівників Херсонської обласної державної адміністрації. Офіційно з текстом розпорядження можна ознайомитися на сайті ХОДА.