Гусєв надав дозвіл ПрАТ «Укргідроенерго» на розробку проекту землеустрою на території майбутнього будівництва Каховської ГЕС-2 (ДОКУМЕНТ)

04.12.2019
705

2 грудня голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв підписав розпорядження яким було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування зі зміною категорії земель. Дозвіл було надано ПрАТ «Укргідроенерго». Орієнтовна площа 6,8758 гектарів в межах Веселівської сільської ради Бериславського району.


ПрАТ «Укргідроенерго» – найбільша гідрогенеруюча компанія України, яка забезпечує покриття пікових навантажень, а також мобільний аварійний резерв в об’єднаній енергосистемі України. До складу компанії входять десять станцій на річках Дніпр та Дністер: Київська ГЕС та Київська ГАЕС, Канівська ГЕС, Кременчуцька ГЕС, Середньодніпровська ГЕС, Дніпровська ГЕС-1 та Дніпровська ГЕС-2, Каховська ГЕС, Дністровська ГЕС та Дністровська ГАЕС. У процесі підготовки до будівництва знаходяться Канівська ГАЕС та Каховська ГЕС-2.

Нагадаємо, що саме ця компанія нещодавно офіційно оголосила про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Каховської ГЕС-2.

Будівництво вестиметься в тілі існуючої правобережної земляної греблі Каховського гідровузла в адміністративних межах Козацької селищної та Веселівської сільської рад Бериславського району Херсонської області. Площа земельної ділянки під будівництво Каховської ГЕС-2 – 38,85 га. Робота Каховського гідровузла після введення в експлуатацію Каховської ГЕС-2 не передбачає змін рівневого режиму Каховського водосховища.