Гусєв хоче перевірити законності розміщення об’єктів на землях водного фонду та в акваторії моря біля Хорлів. Яка мета? (ФОТО)

14.07.2020
409

Відповідне розпорядження голови ХОДА опубліковано на офіційному сайті Херсонської ОДА.

Назва: Про робочу групу з вивчення питання законності розміщення об’єктів на землях водного фонду та в акваторії моря в с. Хорли Каланчацького району

Як зазначено у тексті розпорядження воно було підписано з метою ефективної реалізації в області державної політики у сфері екології, охорони земель, охорони довкілля та забезпечення дотримання вимог природоохоронного законодавства.

Голова ХОДА утворив робочу групу з вивчення питання законності розміщення об’єктів на землях водного фонду та в акваторії моря в с. Хорли Каланчацького району. Зі складом можна ознайомитися на офіційному сайті ХОДА.

Також робоча група у двотижневий термін з виїздом на місце повинна вивчити питання законності розміщення та будівництва об’єктів на землях водного фонду та в акваторії моря в с. Хорли Каланчацького району і надати звіт голові обласної державної адміністрації про проведену роботу з відповідними пропозиціями.

Яка реальна мета створення цієї групи? Вивчення питання, перевірка додержання законодавства чи перерозподіл сфер впливу у цьому курортному селі? Фото об’єктів на території Хорлівської сільської ради