Гусєв хоче перевірити як попередники будували спортивні майданчики для міні-футболу

11.03.2020
639

Відповідне розпорядження підписав голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв


Гусєв доручив начальнику управління внутрішньої безпеки Херсонської ОДА Н. Мамотенко Н.В. організувати проведення з 13 березня по 03 квітня 2020 року позапланового внутрішнього аудиту в Департаменті будівництва та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації. На тему: «Оцінка дотримання порядку спрямування субвенцій на виконання інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку в частині будівництва спортивних майданчиків для міні-футболу, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевими бюджетами» за період з 01 січня 2018 року по 01 січня 2020 року.

Також голова ОДА визначив склад аудиторської групи:

– О. Бірюкова, головний спеціаліст відділу аудиту та контролю управління внутрішньої безпеки обласної державної адміністрації (керівник групи);
– О.Бессараб, головний спеціаліст відділу аудиту та контролю управління внутрішньої безпеки обласної державної адміністрації.

Крім цього Гусєв забов’язав заступника директора Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації А. Галамагу забезпечити всебічне сприяння членам аудиторської групи в реалізації їхніх прав та обов’язків, а також повний і безперешкодний доступ до документів, інформації та баз даних, які стосуються аудиторських завдань, під час проведення позапланового внутрішнього аудиту, зазначеного в пункті 1 даного розпорядження.

Нагадаємо, що раніше сама пані Мамотенко працювала керівницею Управління регіональної політики, яке було створено під час головування в ОДА Андрія Гордєєва.

Іншим розпорядженням пан Гусєв забов’язав пані Мамотенко організувати проведення з 10 по 24 березня 2020 року позапланового внутрішнього аудиту в Департаменті соціального захисту населення обласної державної адміністрації. На тему: «Оцінка розподілу коштів обласного бюджету на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів» за період з 01 січня 2019 року по 01 березня 2020 року.