Голова Генічеської РДА Андрій Онищенко: Не шукайте дешевих сенсацій

15.05.2020
243

Голова Генічеської райдержадміністрації Андрій Онищенко спростував інформацію, викладену у матеріалі “Нa Xepcoнщинe куpopтнoй зeмлицы нapeзaли дaжe Bлaдимиpу Зeлeнcкoму“, повідомляє видання Новий візит

Як зазначив очільник Генічеської РДА Андрій Онищенко на своїй сторінці у Фейсбук, 58-річний Володимир Олександрович Зеленський є мешканцем Генічеського району та повним тезкою Президента. Разом з іншими громадянами він скористався своїм законним правом та подав заяву до органів державної влади на отримання дозволу на розробку проєкту землеустрою під дачне будівництво на землях державної власності поблизу с. Стрілковове Генічеського району.

Також Онищенко наголосив, що наразі рішення по землі приймаються колегіально, а не головою РДА особисто, а така інформація поширюється, щоб роздути скандал.

“Шановні представники ЗМІ! Не шукайте дешевих сенсацій. Перевіряйте інформацію та користуйтеся офіційними джерелами“, – закликав Андрій Онищенко.

Крім того, до редакції “Нового Візита” звернулися військові, які повідомили, що дозволи на проєкт землеустрою під ділянки на Арабатській Стрілці отримали багато учасників АТО/ООС, які раніше не могли це зробити із-за відмов представників колишньої влади і керівників органів місцевого самоврядування.