Генічеськ на шляху об’єднання

12.03.2018
33

Ні для кого не секрет, що в Херсонській області повільно йде процес об’єднання територіальних громад в курортній зоні. Тому ініційована Генічеською міською радою 6 березня перед сільськими головами, посадовими особами сільських та селищних рад Генічеського району інформаційна сесія щодо перспектив створення об’єднаних територіальних громад в Генічеському районі є вагомим зрушенням в напрямку реформ.


Саме в цей день представники Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування разом із Дмитром Бутрієм, начальником департаменту економічного розвитку Херсонської ОДА відвідали курортний Генічеськ.

На запрошення Генічеської міської ради розібратися у варіантах, перспективах та фінансовій спроможності потенційних об’єднаних громад Генічеського району, команда Херсонського ЦРМС взяла участь у робочій нараді у Генічеського міського голови та інформаційній сесії для селищних та сільських голів та посадовців місцевих рад Генічеського району. Як повідомляє Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування на власній ФБ-сторінці:

На сьогоднішній день Олександр Тулупов, Генічеський міський голова, заявив про свій намір та готовність ініціювати процес добровільного об’єднання із суміжними громадами, але в той же час він не виключає можливості розширення цього первинного варіанту об’єднання на весь Генічеський район.

Під час заходу Генічеський міський голова Олександр Васильович Тулупов висловився на користь децентралізації:

Нам треба пройтись по вертикалі влади, чому нам це треба? Місто, район, область і поїхали в Київ. Комусь щось не сподобалось, знову область, район місто… Як я бачу децентралізацію? Громада обирає собі керівника, який займається вирішеннями всіх питань напряму – через Міністерства, з народними депутатами… і результат не змушує себе довго чекати. Місяць і ми вже знаємо так чи ні, буде чи не буде. Чи не загубиться десь воно там за лаштунками (вирішення питання).