«Енергія» – «Продексім» — 3:2. Футзальна перемога на останніх хвилинах

11.12.2017
1080

Львівські енергетики здобули неймовірну перемогу у центральному матчі 12 туру проти херсонського «Продексіму», забивши два голи на останній хвилині матчу.

Зустріч у Львові володарів «срібла» та «золота» минулого сезону розпочалась за переваги мельників. Херсонці кілька разів перевірили захист львів’ян, а на 4 хвилині забили двічі поспіль. Спершу відзначився Віталій Скорий, а ще за лічені секунди — Роніньйо, повідомляє прес-служба СК «Енергія».

Такий поворот подій давав вагомі підстави «Продексіму» сподіватись на позитивний результат цього матчу. Однак цей «холодний душ» пішов на користь енергетикам.

Команда Валерія Легчанова вирівняла гру і взялась раз по раз турбувати голкіпера суперників Юрія Савенка. Херсонці гостро відповідали, тож Володимир Кардаш також мав нагоду продемонструвати всю свою майстерність. Але в першому таймі вболівальники голів більше не побачили.
На початку другої половини зустрічі львів’янам вдалось «розпечатати» ворота суперників. На 21 хвилині Андрій Федюк скоротив розрив у рахунку — 1:2.

Далі енергетики продовжували шукати щастя біля воріт Кирила Ципуна, який у другому таймі вийшов на заміну замість Юрія Савенка. Однак забити ще «Енергії» ніяк не вдавалось — рятував голкіпер «Продексіму». А після удару Віталія Танського зі стандарту м’яч струсонув поперечку і вилетів на майданчик.

Мала свої нагоди і команда Ігоря Москвичова, але у воротах «Енергії» надійно діяв Володимир Кардаш.

Час спливав і зберігалась мінімальна перевага херсонців. На заключні хвилини матчу Валерій Легчанов випустив п’ятим польовим Олега Легендзевича. І ця тактика спрацювала. На 40 хвилині Андрій Федюк дальнім ударом зрівнює рахунок — 2:2.

Але це ще був не кінець. Херсонці помилились в атаці і отримали разючий контрвипад від енергетиків. Андрій Федюк віддав передачу на Тараса Кузя і кращий бомбардир «Енергії» у цьому сезоні розписався у воротах «Продексіму» — 3:2.

Залишались 41 секунда до завершення матчу. Команда Ігоря Москвичова атакувала з п’ятим польовим, аби врятувати цей поєдинок. Однак енергетики свою перемогу у цьому матчі вже не відпустили.

Тож в підсумку «Енергія» здобуває три залікові бали, вирівнюється з «Продексімом» за цим показником (по 17 очок) і піднімається на четверте місце у турнірній таблиці.

11 листопада 2017 року. Екстра-ліга. 12 тур. Львів. Палац спорту “Галичина”. “Енергія” (Львів) – “Продексім” (Херсон) – 3:2 (0:2). Голи: Федюк (21, 40), Кузь (40) – Скорий (4), Роніньо (4).

“Енергія”: Кардаш — Федюк, Кузь, Струк, Писько, Танський, Радевич, Легендзевич, Гасюк, Ковальчук — Пітуля, Лясковський, Зінич, Арбрамчук.

“Продексім”: Савенко (Ципун) — Скорий, Фетько, Роніньйо, Фумаса, Чуднов, Ланко, Бессалов, Калуков, Свірідов, Бербенцев — Медсон.
Попередження: Танський (8), Писько (21), Струк (33).

Арбітри: Р. Лутій (Київ), М. Слободянюк (Вінниця), І. Якимишин (Львів). Хронометрист: Б. Кіндій (Розділ). Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне).