Експерти НІСД взяли участь у літній школі «Україна-НАТО»

16.08.2020
566

7-8 серпня у Миколаєві на базі Чорноморського національного університету відбулася літня академія для студентів з південної та центральної України «Україна-НАТО: злагоджене партнерство щодо забезпечення гарантованої інтеграції», організована Центром міжнародної безпеки, за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні та Національного інституту стратегічних досліджень. В заході взяли участь експерти НІСД сектору Таврійського регіону та Криму Олександр Максименко та Артем Сопов.


З привітальним словом до учасників школи звернулись ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко, директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова, директор ДМГО «Центр міжнародної безпеки» Валерій Кравченко та керівник сектору досліджень Таврійського регіону та Криму Національного інституту стратегічних досліджень Олександр Максименко.

Під час виступу, керівник сектору НІСД наголосив на важливості отримання правдивої, неупередженої інформації щодо діяльності Північноатлантичного альянсу саме представниками найактивнішого прошарку українського суспільства – студентством. «Завтра саме ви будете приймати ключові рішення щодо забезпечення безпекової складової нашої країни, і отримана сьогодні під час цієї школи «Україна-НАТО» інформація може стати наріжним камінням при прийнятті відповідних рішень», – зазначив Олександр Максименко.

Засідання відбулося з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм та соціальної дистанції. Під час заходу учасники отримали додаткову інформацію про інструменти партнерства Україна-НАТО та прийняли участь у рольовій грі: «Симуляція засідання Північноатлантичної ради».

У заході взяли участь близько п’ятдесяти учасників з областей південної та центральної України.