«Дружба» Володар Суперкубку області з футболу

07.04.2018
730

7 березня голова обласної державної адміністрації, голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв привітав переможців Суперкубку Херсонської області 2018 року з футболу, який пройшов на стадiонi ДЮСШ «Освіта» у Херсонi.


За результатом матчу між командою – чемпіоном Херсонської області 2017 року – «Дружба» (с. Новомиколаївка) та володарем Кубку Херсонської області 2017 року – «Колос-ОТГ» (смт Асканія-Нова) суперкубок отримали новомиколаївцi.

«Радий вiтати спортсменiв на цьому футбольному полі. Сьогоднi вони показали, що у здоровому тiлi – здоровий дух. Наші прагнення створити достойні умови для повноцінного розвитку всiх громадян активно знаходять втілення у реальних діях. Досягнення наших землякiв у змаганнях будь-яких рiвнiв, їх зацiкавленiсть у здоровому стилi життя стимулюють робити якомога бiльше гарних справ для розвитку рiдного краю», – звернувся до присутнiх очiльник областi Андрій Гордєєв.


Вiн подякував Федерації футболу України, особисто її президенту Андрію Павелку за тісну співпрацю у розвитку футболу на Херсонщині, сприяння розбудові спортивної інфраструктури.


Також почесну грамоту за вагомий внесок у розвиток футболу на Херсонщині та з нагоди 80-річчя отримав ветеран херсонського футболу Поляков Євген Пилипович.